Дриль ударний Hitachi FDV16VB2 NV black
1
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Всі запитання та відгуки (1)
Дриль ударний Hitachi FDV16VB2 NV black - фото 1
Немає в наявності
КОД 20104297
Дрилі
Переглянути схожі моделі в категорії:
Дрилі
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Hitachi
Упаковка:
валіза пластикова
Напруга живлення:
230 В
Кількість швидкостей:
Режим роботи:
свердління з ударом
Гарантія:
12 міс.
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Вид живлення:
мережевий
Країна реєстрації бренду:
Японія
Бренд:
Hitachi
Призначення інструмента:
професійний
Вид дриля:
дриль ударний
Режим роботи:
свердління з ударом
Кількість швидкостей:
Регулювання частоти обертання:
  • фіксація роликовим перемикачем
  • натисканням на кнопку пуску
Max число обертів (холостий хід):
2900 об./хв
Максимальний діаметр свердління в деревині:
25 мм
Максимальний діаметр свердління в металі:
13 мм
Максимальний діаметр свердління в цеглі:
16 мм
Кількість ударів:
Живлення
Напруга живлення:
230 В
Потужність:
550 Вт
Додаткова інформація
Довжина мережевого кабелю:
2 м
Діаметр затискача патрона:
10 мм
Гарантія:
12 міс.
Країна-виробник:
Японія
Технічні особливості
Технічні особливості:
  • вимикач із можливістю фіксації у включеному положенні
  • реверс
  • регулювання глибини свердління
Електронні системи:
підтримання постійної частоти обертання під навантаженням
Захист від вібрації:
віброгасильна додаткова рукоятка
Розмір та вага
Вага:
1,6 кг
Комплектація
Комплектація:
  • гарантійний талон
  • інструкція
  • упор глибини
  • додаткова рукоятка
  • дриль
Упаковка:
валіза пластикова
Габарити пакування
110x340x370 мм