Я не є професіонал, шпаклював другий раз у житті. Купляв щоб покрити піноблоки в майстерні. Робив буквально один шар відразу фінішною шпаклівкою, якість дуже файна, вийшло краще ніж очікував. За свої гроші дуже добре. Читав що вона дуже швидко висихає, що не комфортно працювати з нею з-за цього. В мене не було таких проблем. Розмішував невеличке відерце, все швидко розмазував по стіні, потім знову. Мав нагоду порівняти лише з іншою шпаклівкою яку мав (старою, тому без брендів, можливо злежана якась була), ця значно краща була, навіть на мій не професійний погляд. Як матиме потребу ще раз щось шпаклювати, надам перевагу цьому Knauf. Окремо скажу, що сподобався колір. Навіть думав чи є сенс фарбувати поверх, бо як висохло, було приємного молочного коліру.
- Переваги:
- Ціна, якість.
- Недоліки:
- Не помітив.
























































































