Блок живлення Vinga VPS-400APFC 400 Вт
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Блок живлення Vinga VPS-400APFC 400 Вт - фото 1
Блок живлення Vinga VPS-400APFC 400 Вт - фото 2
Блок живлення Vinga VPS-400APFC 400 Вт - фото 3
Блок живлення Vinga VPS-400APFC 400 Вт - фото 4
Блок живлення Vinga VPS-400APFC 400 Вт - фото 5
Блок живлення Vinga VPS-400APFC 400 Вт - фото 6
Блок живлення Vinga VPS-400APFC 400 Вт - фото 7
Блок живлення Vinga VPS-400APFC 400 Вт - фото 8
Блок живлення Vinga VPS-400APFC 400 Вт - фото 9
Блок живлення Vinga VPS-400APFC 400 Вт - фото 10
Немає в наявності
КОД 001938955
Блоки живлення
Переглянути схожі моделі в категорії:
Блоки живлення
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Vinga
Гарантія:
36 міс.
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Бренд:
Vinga
Потужність блока живлення:
400 Вт
Формфактор БЖ:
ATX (PS/2)
Призначення:
для настільних ПК
Модульне підключення:
ні
Живлення материнської плати:
24 + 4 pin
Тип роз'єму підключення живлення процесора:
1x4+4pin
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA:
Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт:
1x6+2pin
Охолодження:
вентилятор 1x120 мм
Розмір та вага
Висота:
8,7 см
Ширина:
19 см
Глибина:
15,3 см
Додаткова інформація
Комплектація:
  • упаковка
  • документація
  • блок живлення
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
36 міс.
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
120x150x180 мм