Блок живлення Chieftec APS-550SB 550 Вт
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Блок живлення Chieftec APS-550SB 550 Вт - фото 1
Блок живлення Chieftec APS-550SB 550 Вт - фото 2
Блок живлення Chieftec APS-550SB 550 Вт - фото 3
Немає в наявності
КОД 000316665
Блоки живлення Chieftec
Переглянути схожі моделі в категорії:
Блоки живлення Chieftec
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Тип роз'єму підключення до материнської плати:
ATX 24 pin
Гарантія:
24 міс.
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Бренд:
Потужність блока живлення:
550 Вт
Формфактор БЖ:
ATX (PS/2)
Призначення:
для настільних ПК
Для геймерів:
ні
Підтримка 80 PLUS:
80 PLUS Bronze
Модульне підключення:
ні
Живлення материнської плати:
24 pin
Тип роз'єму підключення живлення процесора:
1x4+4pin
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA:
3/1/6
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт:
Охолодження:
вентилятор 140 мм
Максимальні навантаження:
  • +5 В SB - 2.5 A
  • +5 В - 22 A
  • +3.3 В - 22 A
  • +12 В2 - 22 A
  • +12 В1 - 22 A
  • -12 В - 0.3 A
Додатково:
  • UVP (Under Voltage Protection) – захист від низької напруги
  • SCP (Short Circuit Protection) – захищає від перепадів струму
  • OVP (Over Voltage Protection) – захист від перевищення вихідної напруги
  • OPP (Over Power Protection) – захист від перевантаження за сумарною потужністю по всіх каналах
  • AFC (Automatic Control Fan) – автоматичний контроль швидкості вентилятора
ATX 24 pin
Розмір та вага
Висота:
8,7 см
Ширина:
15,5 см
Глибина:
15 см
Вага:
1,3 кг
Додаткова інформація
Комплектація:
блок живлення
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
24 міс.
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
100x250x177 мм