Блок живлення Chieftec A-135 APS-750CB 750 Вт
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Блок живлення Chieftec A-135 APS-750CB 750 Вт - фото 1
Блок живлення Chieftec A-135 APS-750CB 750 Вт - фото 2
Блок живлення Chieftec A-135 APS-750CB 750 Вт - фото 3
Немає в наявності
КОД 000207899
Блоки живлення Chieftec
Переглянути схожі моделі в категорії:
Блоки живлення Chieftec
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Тип роз'єму підключення до материнської плати:
ATX 24 pin
Гарантія:
24 міс.
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Бренд:
Потужність блока живлення:
750 Вт
Формфактор БЖ:
ATX (PS/2)
Призначення:
для настільних ПК
Для геймерів:
так
Підтримка 80 PLUS:
80 PLUS Bronze
Модульне підключення:
так
Живлення материнської плати:
24 pin
Тип роз'єму підключення живлення процесора:
1x4+4pin
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA:
2 / 1 / 9
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт:
Охолодження:
вентилятор 140 мм
Максимальні навантаження:
  • -12 В - 0.3 A
  • +12 В1 - 35 A
  • +12 В2 - 35 A
  • +3.3 В - 25 A
  • +5 В SB - 2.5 A
  • 5 В - 25 A
Додатково:
  • AFC (Automatic Control Fan) – автоматичний контроль швидкості вентилятора
  • OPP (Over Power Protection) – захист від перевантаження за сумарною потужністю по всіх каналах
  • OTP (Over Temperature Protection) – захист від перегріву
  • OVP (Over Voltage Protection) – захист від перевищення вихідної напруги
  • SCP (Short Circuit Protection) – захищає від перепадів струму
  • UVP (Under Voltage Protection) – захист від низької напруги
ATX 24 pin
Розмір та вага
Висота:
8,6 см
Ширина:
15 см
Глибина:
15,5 см
Вага:
2 кг
Додаткова інформація
Вихідна напруга:
12 В
Комплектація:
  • інструкція
  • блок живлення
  • гарантійний талон
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
24 міс.
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
101x304x213 мм