Велосипед Formula 29" 21"(53 см) ZEPHYR 2.0 OPS-FR-29-166
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Велосипед Formula 29" 21"(53 см) ZEPHYR 2.0 OPS-FR-29-166 - фото 1
Немає в наявності
КОД 003115075
Велосипеди Formula
Переглянути схожі моделі в категорії:
Велосипеди Formula
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Тип:
хардтейл
Діаметр коліс, дюйми:
29
Розмір рами:
21"(53 см)
Клас:
гірський
Зріст:
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Передній перемикач:
L-TWOO
Задній перемикач:
L-TWOO
Додаткові характеристики:
підніжка (опорна стійка)
Бренд:
Модель:
ZEPHYR 2.0
Вікова категорія:
дорослі
Зріст:
Серія:
Zephyr
Технічні особливості
Розмір рами:
21"(53 см)
Матеріал рами:
алюміній
Діаметр коліс, дюйми:
29
Ободи:
алюминий, двойной
Покришки:
Compass 29X2.10
Кількість швидкостей:
27
Касета:
Sunshine 11-36, 9k
Каретка:
Картридж, с пыле-влагозащитой
Задні гальма:
дискові механічні
Передні гальма:
дискові механічні
Гальмівні ручки:
Резина
Рульова колонка:
1-1/8"
Винос:
Алюминий 60 мм
Кермо:
Эргономичного типа, усиленный, сталь, 680 мм д.31,8мм
Максимальне навантаження:
до 110 кг
Вилка:
Пружинно-эластомерная, ход 100 мм, c локаутом
Втулка передня:
Алюминий, шариковые подшипники, 14G 36H, эксцентрик
Втулка задня:
Шатуни:
сталь, 24*34*42T с защитой от попадания одежды
Ланцюг:
ТЕС
Педалі:
Алюминиевые платформы с зацепами
Сидіння:
Комфортное, с мягким наполнителем
Підсідельний штир:
Алюминий, 350 мм д.27,2мм
Вага:
15 г
Додаткова інформація
Модельний ряд:
Країна-виробник:
Україна
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
750x1440x220 мм
Написати відгук про товар
1(0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
залишити відгук