Велосипед Leon 26" 13"(33 см) SUPER JUNIOR OPS-LN-26-066
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Велосипед Leon 26" 13"(33 см) SUPER JUNIOR OPS-LN-26-066 - фото 1
Немає в наявності
КОД 002790171
Велосипеди Leon
Переглянути схожі моделі в категорії:
Велосипеди Leon
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Діаметр коліс, дюйми:
26
Розмір рами:
13"(33 см)
Зріст:
Клас:
туристичний
Гарантія:
Всі характеристики
Задній перемикач:
Shimano
Передній перемикач:
Shimano
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Додаткові характеристики:
підніжка (опорна стійка)
Стать:
унісекс
Бренд:
Модель:
SUPER JUNIOR
Зріст:
Технічні особливості
Розмір рами:
13"(33 см)
Матеріал рами:
алюміній
Діаметр коліс, дюйми:
26
Ободи:
DS-17, алюминий, двойной
Покришки:
26x2,1
Кількість швидкостей:
21
Касета:
Shimano MF-TZ500 7sp
Каретка:
Картридж, Kenli KL-08A с пыле-влагозащитой
Задні гальма:
дискові механічні
Передні гальма:
дискові механічні
Гальмівні ручки:
Резина
Рульова колонка:
NECO H148, 1,1/8, полуинтегрированная
Винос:
Алюминий 45мм
Кермо:
Алюминиевый, "райзер" д. 31,8мм, ш. 620мм LEON
Максимальне навантаження:
до 110 кг
Вилка:
Пружинно-эластомерная SR Suntour XCT 100мм