Велосипед Formula 26" 19"(48 см) MOTION OPS-FR-26-634
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Велосипед Formula 26" 19"(48 см) MOTION OPS-FR-26-634 - фото 1
Немає в наявності
КОД 003403976
Велосипеди Formula
Переглянути схожі моделі в категорії:
Велосипеди Formula
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Тип:
хардтейл
Діаметр коліс, дюйми:
26
Розмір рами:
19"(48 см)
Клас:
гірський
Зріст:
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Передній перемикач:
Shimano
Задній перемикач:
Shimano
Додаткові характеристики:
підніжка (опорна стійка)
MOTION
Вікова категорія:
дорослі
Зріст:
Серія:
Motion
Технічні особливості
Розмір рами:
19"(48 см)
Матеріал рами:
алюміній
Діаметр коліс, дюйми:
26
Ободи:
Двустенный, алюминиевый противоударный обод 14G 36H
Покришки:
Wanda 26X2.10 универсальный протектор
Кількість швидкостей:
21
Касета:
Картридж, с пыле-влагозащитой
Задні гальма:
дискові механічні
Передні гальма:
дискові механічні
Гальмівні ручки:
Резина
Рульова колонка:
1-1/8"
Винос:
Алюминий 80мм
Кермо:
Эргономичного типа, усиленный, сталь, 680 мм д.31,8мм
Максимальне навантаження:
до 110 кг
Вилка:
Пружинно-эластомерная, ход 100 мм, c локаутом
Втулка передня:
Втулка задня:
Шатуни:
сталь, 24*34*42T с защитой от попадания одежды
Ланцюг:
KMC Z-7
Педалі:
Алюминиевые платформы с зацепами
Сидіння:
Комфортное, с мягким наполнителем, размер: 280*160mm
Підсідельний штир:
Сталь, 300 мм
Вага:
15,2 г
Додаткова інформація
Модельний ряд:
Країна-виробник:
Україна
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
750x1440x220 мм
Написати відгук про товар
1(0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
залишити відгук