Каталог товарів

15.09.2021 18:28:08

Настільна карткова гра UNO x ZINA. Ексклюзивно на epicentrk.ua

Всесвітньо відома настільна гра UNO* та капітан Збірної України по футболу Олександр Зінченко об’єднались для підтримки інклюзивного футболу в Україні! Ексклюзивний партнер проєкту - компанія “Епіцентр К”.

Придбавши одну з 50 унікальних колод UNO x ZINA з автографом Олександра Зінченка в інтернет-магазині epicentrk.ua, ви долучаєтесь до благодійної місії на підтримку фонду SG Charity foundation**, який направить усі кошти від продажу на розвиток інклюзивного футболу для дітей в Україні. Гру можна придбати до 30 вересня 2021 року включно.

Zina1.png

КУПИТИ У НАС НА САЙТІ

Про проєкт

Уже понад рік Олександр Зінченко виступає меценатом SG Charity foundation**, який опікується процесом створення інклюзивних умов для дитячого футболу в Києві та формування навичок колективного виду спорту в дітей з інвалідністю.

Цього разу відомий спортсмен об’єднався з UNO* та компанією «Епіцентр» аби досягти однієї з важливих місій проєкту - популяризувати інклюзивні колективні види спорту в Україні.

Zina2.png

КУПИТИ У НАС НА САЙТІ

Що таке UNO?

UNO - всесвітньо відома карткова настільна гра, родом із США та італійським ім’ям  (uno - "один"). UNO можна брати з собою у поїздки, на пляж чи пікніки, адже колода карт з легкістю поміщається у кишені.

Лімітований тираж карт UNO x ZINA було виготовлено в рамках святкування 50-го ювілею гри. З цієї нагоди гра залучилась підтримкою відомих спортсменів та діячів культури по всьому світу та спрямовує зібрані кошти на різноманітні благодійні проєкти в різних країнах. Унікальну колоду з автографом відомого футболіста Олександра Зінченка ви можете придбати тільки в ексклюзивного партнера проєкту на офіційному сайті epicentrk.ua.

Ця колода є унікальною не лише зовні. На фанатів Олександра чекають сюрпризи і всередині. арти “1” та “7” отримали логотип ZINA, аби відзначити його щасливий номер “17”! А задня сторона карт була спеціально розроблена UNO та Олександром Зінченком, щоб підкреслити динамічність гри у футбол та постійний рух!

У кожній з лімітованих колод UNO x ZINA ви знайдете:

· Колоду з унікальним дизайном пакування UNO x ZINA;

· Дизайн карт “1” та “7” з логотипом ZINA;

· Автограф Олександра Зінченка на коробці.


КУПИТИ У НАС НА САЙТІ

Zina3.jpg


 До колоди UNO x ZINA входять 112 карт чотирьох кольорів (синій, жовтий, червоний та зелений) з номерами від нуля до дев’яти. Карти з номерами “1” та “7” мають унікальний дизайн завдяки логотипу ZINA. Також є бонусні карти: "Візьми дві", "Зміна напрямку", "Пропусти хід", "Замовити колір", "Візьми чотири" та чотири шалені карти: одна шалена карта - обмін картами, та три пусті шалені карти, на яких можна писати власні правила гри. Гра містить інструкцію українською та англійською мовами.

  

*Власником торгової марки UNO виступає компанія Mattel Inc, американський виробник всесвітньо відомих іграшок. Офіційний представник Mattel Inc в Україні - ТОВ «ТойДіКо Україна».

**SG Charity foundation - заснований у 2017 році благодійний фонд, мета якого - створення інклюзивного суспільства шляхом реалізації благодійних проєктів. Вектори діяльності фонду спрямовані на допомогу дітям з інвалідністю, людям пенсійного віку та дорослим людям з інвалідністю, а також безпритульним тваринам.Ви дивилися