Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д

14.05.2020 18:04:19

В Епіцентрі є ВСЕ! І є мобільний додаток!

Епіцентр продовжує створювати нові технологічні інструменти, щоб шопінг в мережі ставав ще комфортнішим та приємнішим.

Ми раді анонсувати нашим споживачам новий цифровий продукт — мобільний додаток, який додасть задоволення від шопінгу. Картка лояльності ВИГОДА тепер у мобільному додатку і нею зручно користуватися на касах, а оформити віртуальну карту легко і просто. Купувати товари online, отримувати цікаві пропозиції та інформацію про акції, історію покупок та нараховані бали — тепер все під рукою, а точніше — у вашому смартфоні. Для авторизації у додатку потрібно лише ввести номер телефону. Це тільки початок, і незабаром ми зможемо представити нашим користувачам нові цікаві функції та можливості.
Ірина Шинкаренко
– Ірина Шинкаренко, заступник голови ТОВ «Епіцентр К»
 з реклами, маркетингу, зв'язків з громадськістю та ЗМІ:
Функціонал додатку

Електронна картка вигода

Отримувати інформацію про актуальний баланс балів тепер стає просто. До того ж, картку не потрібно зберігати у гаманці або носити з собою. Достатньо відкрити мобільний додаток та скористатися ним на касі самообслуговування або пред’явити на звичайній касі, щоб легко оплатити покупку балами чи нарахувати бали за покупку.

ONLINE Покупки

epicentrk.ua — зручно купувати будь-де, будь-коли. Ти завжди зможеш легко оформити замовлення, швидко отримати бажаний товар і залишитися задоволеним покупкою.

АКЦІЇ та ПРОПОЗИЦІЇ

Користувачі мобільного додатку будуть першими дізнаватися про актуальні акції в мережі «Епіцентр». А прогнозний алгоритм дозволить підбирати цікаві товарні пропозиції. Крім цього, у мобільному додатку можна буде переглянути історію своїх покупок, отримані знижки та накопичені бали, які будуть завжди доступні в електронному чеку. А вся актуальна інформація, акції та цікаві пропозиції будуть надходити за допомогою push-сповіщень.

Мобільний додаток з легкістю дозволяє переглянути всю інформацію про обраний користувачем торговий центр, контактні номери телефонів, локацію торгових відділів. А також — обрати та прокласти максимально зручний та швидкий маршрут до улюбленого торгового центру, в тому числі громадським транспортом. 

Наша основна мета — надати користувачам цінний продукт, щоб спростити, покращити процес покупки в мережі. І цю цінність ми хочемо донести до найширшої аудиторії. А також — впровадити унікальні та корисні функції в якості переваг для учасників Програми лояльності ВИГОДА
Христина Мельникович
– Христина Мельникович, провідний фахівець управління
лояльності клієнтів:

Це лише перші приємні фішки у новому продукті мережі «Епіцентр». Розробники продовжують працювати над додатком, і вже скоро користувачі будуть приємно вражені новим, ще вдосконаленішим функціоналом для легких та приємних покупок.

Коментарі (11)
25.05.2020
1 2 3 4 5

Сушилка хорошего качества по доступной цене, простая и удобная в использовании.

Відповісти
22.05.2020
1 2 3 4 5

Потужна компанія, яка розвивається семимильними кроками! Із задоволенням завантажу і буду користуватися. Мобільний додаток від мережі, якою ти користуєшся регулярно - це дуже зручно. Тому радію, що тепер він є і в Епіцентра. Успіхів!

Відповісти
20.05.2020

Хорошее приложение.

Відповісти
16.05.2020
1 2 3 4 5

Очень удобный и вместительная корзинка

Відповісти
15.05.2020
1 2 3 4 5

Спасибо! Это то что в данное время очень кстати!

Відповісти

Відгуки на сайті проходять модерацію згідно з вказаними правилами.

Ви дивилися