Каталог товарів

27.08.2021 12:55:05

Хлопець із Дніпра вірив у перемогу й виграв мільйон!

Сім разів крутни – і один забери! Дніпро – місто щасливчиків

Зовсім нещодавно в місті Дніпрі на трьох везунчиків стало більше. Люди виграли в Епіцентрі по 50 000 балів на картку «Вигода». Вони вже планують свої покупки та знають, куди витратять чималу суму. А в мережі ТЦ «Епіцентр» триває акція до Дня народження компанії «Даруємо 50 мільйонів». І от у Дніпрі знову переможець — це новонароджений мільйонер Максим. Хотів і не втрачав надії, а головне — грав, грав і ще раз грав…   

Мрії мають властивість здійснюватися

Того ранку Максим, як завжди, прокинувся, випив ранкової кави та зібрався на роботу. А оскільки працює будівельником, по дорозі запланував укотре заїхати по матеріали в найближчий Епіцентр, що на вул. Бабенка, 25 у Дніпрі. Він знав про проведення акції до Дня народження з нагоди 18-річчя компанії й уже давно мав просто вселенського масштабу бажання виграти заповітний мільйон. Вірив у перемогу і наполегливо робив спроби, реєструючи чеки вже сім разів поспіль (!). Хлопець сподівався, що фортуна нарешті усміхнеться йому. Але всі сім разів вигравав по 100 балів. І ось із восьмої спроби мрія на мільйон здійснилася. Як кажуть у народі: «Сім разів відміряй — і один раз відріж!». Емоції й досі зашкалюють, Максим їх і не стримує:  

Про акцію довідався з телебачення, та й скрізь у торгових центрах була активна реклама. Працюю будівельником, тож купую в Епіцентрі ледь не щодня. Того разу скупився і зареєстрував восьмий за рахунком чек. Потім сів у машину і відклав його в сторону. Після обіду згадав і вирішив випробувати удачу. А своїй дівчині до цього повторював, що все одно буду грати, поки не доб’юся свого і не здобуду перемогу! Сканував QR-код, зайшов на сторінку з акцією, крутнув. Коли побачив омріяну цифру із шістьма нулями — не повірив своїм очам! Зателефонував на гарячу лінію, де мені повідомили, що акція справді триває і люди виграють мільйони. Щоб упевнитися в перемозі, наступного дня пішов в Епіцентр і купив пляшку води та зазирнув у чек. Там до наявних 800 балів додався 1 млн. Щоправда, вони ще не активні, але ж реальні! От тоді я вже повною мірою усвідомив, що став мільйонером! Я такий щасливий, що хочеться стрибати до небес!

Максим уже точно знає, куди витратить свій мільйон. Нещодавно він придбав власну   квартиру, тож купить всю необхідну побутову техніку та зробить якісний ремонт. А ще хлопець має хобі — грає у великий теніс. Він має чудову нагоду придбати все необхідне спортивне спорядження в Intersport. Можна вже не економити, а брати те, що душа забажає. Адже в Епіцентрі є все!


 

Ви дивилися