Каталог товарів

20.03.2020 12:39:46

Епіцентр дбає про своїх покупців!

Розуміємо, що вся країна стурбована.  

Безпека та спокій –  головні речі, які сьогодні потрібні всім нам.  Уникнути паніки та дефіциту – задача номер один. 

Ми робимо ключові для безпеки країни речі. 

По-перше, мережа Епіцентр спрямовує 1 % від оберту на закупку медичного обладнання та засобів захисту. Працюючи у штатному режимі, ми розраховуємо щомісяця направляти на допомогу країні 40-50 млн грн для закупівлі медичного обладнання, масок, дезінфікуючих засобів та засобів захисту.

Ми передамо 100 апаратів штучної вентиляції легень лікарням Києва, Київської області та всіх обласних центрів і великих міст України.

Згідно із заявою президента щодо необхідності безперебійної роботи аптек, АЗС, продуктових магазинів та магазинів побутових товарів, ми продовжуємо виконувати соціальну місію та працювати. Епіцентр забезпечує в своїх магазинах наявність та продаж захисних масок, антисептиків, побутових засобів дезінфекції, спиртовмісних засобів та базових харчових продуктів.

Вводимо суворі європейські стандарти санітарно-гігієнічного контролю для безпеки покупців.

Ми працюємо за практикою європейських країн, де побутово-господарські магазини забезпечують населення товарами першої необхідності! Водночас регулюємо кількість відвідувачів згідно з встановленими обмеженнями.

На центральних алеях та у відділах наших магазинів зібрані: 

Отже, покупці зможуть швидко вибрати необхідні товари, не проводячи багато часу в магазині.

Ми нарощуємо постачання цих груп товарів, щоб уникнути дефіциту та паніки.

У наших магазинах працюють аптеки.

Ми підсилили наш онлайн-напрямок, щоб забезпечити всі онлайн-замовлення з нашого інтернет-магазину Еpicentrk.ua. Працівники служби доставки забезпечені засобами захисту, двічі на день проводимо контроль їх стану здоров’я. Хочу підкреслити! Товар, який купується на нашому сайті – доставляється з розподільчих центрів, де його контакт з людьми мінімальний. Щодня працівники розподільчих центів видачі товарів проходять жорсткий санітарний контроль, кожні три години дезінфікуються всі приміщення.

Доставка товарів, замовлених онлайн на центри видачі замовлень в наших магазинах — БЕЗКОШТОВНА.

Ми запровадили нову послугу, і тепер із наших закладів громадського харчування можна онлайн замовити доставку їжі додому.

Кожні три години в магазинах проводиться вологе прибирання спецзасобами.

Здійснюється додаткова санітарна обробка обладнання, з яким контактують покупці. Встановлені засоби для дезінфекції рук у торгових відділах, прикасових зонах, приміщеннях для персоналу та санвузлах.

Повністю перевірені вентиляційні системи та проведена заміна фільтрів. На касах встановлені обмежувальні елементи задля уникнення скупчення людей. Щоночі проводиться кварцування приміщень, де в робочі часи перебуває велика кількість людей.

На вході в магазин проводимо температурний контроль відвідувачів. Забезпечуємо персонал засобами захисту. Двічі на день вимірюємо температуру наших працівників. Ми зберегли всі соціальні гарантії для наших працівників.

Забезпечити медиків життєво необхідним обладнанням, засобами захисту та товарами першої необхідності – на сьогодні наша головна задача! Закликаємо всі продуктові, господарські та аптечні мережі не бути байдужими та підтримати ці ініціативи!

Ми сильна нація і неодноразово це доводили! Разом ми впораємось! Епіцентр – з вами! Ми турбуємось про вас та зробимо все, аби вас захистити!


Генеральний директор ТОВ «Епіцентр К» Петро Михайлишин 

Коментарі (1)


  • Сергей

    Спасибо, что не закрылись.Реклама

Ви дивилися