Каталог товарів

21.09.2022 15:06:38

Епіцентр протидії коронавірусу

Група компаній «Епіцентр» дбає про здоров’я українців та вважає своїм обов’язком підтримати медичну галузь України у важкі часи.

landing-icon-M-01.png Створено оперативний штаб

З початку розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні засновники компанії «Епіцентр К» Олександр та Галина Гереги створили оперативний штаб із допомоги країні в протидії епідемії.


landing-icon-M-02.png Створено спеціальний фонд

Група компаній «Епіцентр К» створила спеціальний фонд для закупки медичного обладнання, засобів захисту та дезінфекції. Працюючи 17 років на ринку, «Епіцентр» сформував розгалужену мережу постачальників та має ексклюзивні контракти з виробниками з різних країн, що дозволило оперативно доставляти в Україну засоби захисту від коронавірусу та медичне обладнання, на які є великий попит у всьому світі.

president1.jpeg

landing-icon-M-03.png Підтримана ініціатива Президента

Як соціально відповідальна компанія, «Епіцентр К» одним з перших відгукнувся на ініціативу Президента. Між представниками великого бізнесу було розподілено обов’язки по забезпеченню країни обладнанням та медикаментами, необхідними для боротьби з коронавірусом. «Епіцентр К» взяв на себе місію поставити у всі обласні центри України апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) та взяв кураторство над Хмельницькою областю по забезпеченню закладів охорони здоров’я обладнанням та засобами захисту. «Мета бізнесу не підмінити державу, а допомогти їй у скрутний момент своїм досвідом, накопиченим за роки управління великими компаніями», – зазначив засновник компанії «Епіцентр К» Олександр Герега.

collage_04.png

landing-icon-M-04.png Виділений фонд – 150 млн грн

Враховуючи складну ситуацію з медичним забезпеченням в Україні, оперативний штаб компанії «Епіцентр К» прийняв рішення виділити 150 млн грн. Як соціально відповідальна компанія, мережа «Епіцентр» поставила потреби людей в пріоритет. Кошти фонду були спрямовані на придбання 150 апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ), які «Епіцентр К» передасть у медзаклади України.

28 млн грн було передано благодійному фонду «Корпорація монстрів». Ці кошти спрямовані на забезпечення потреб МОЗ на придбання тестів для виявлення коронавірусу, засобів індивідуального захисту, медичних виробів, ліків та медобладнання для боротьби з COVID-19.  

collage_03.png


landing-icon-M-05.png Стратегічна допомога Хмельниччині

Стратегічну допомогу від компанії «Епіцентр К» отримує Хмельниччина. Представники компанії ввійшли в оперативний штаб створений при Хмельницькій ОДА для забезпечення закладів охорони здоров’я області всім необхідним обладнанням та засобами захисту. З метою виявлення нагальних потреб медзакладів області представники штабу знаходяться в постійній комунікації з лікарями. Зусиллями компанії, медики Хмельниччини отримують реанімаційне та діагностичне обладнання, захисні костюми, окуляри, рукавички, дезінфектори.

Оперативний штаб вже надав допомогу 72 закладам охорони здоров’я Хмельницької області:

20200531_Yulia_Epicentr_Khmel-Help-Info (2).png


landing-icon-M-06.png Контакти з представниками влади в усіх регіонах

Оперативний штаб компанії «Епіцентр К» знаходиться на постійному зв’язку з місцевою владою та реагує на її потреби. Так, за запитом Київської міської державної адміністрації «Епіцентр К» безкоштовно передав для потреб міста Києва 100 тис. масок. Олександрівська клінічна лікарня міста Києва отримала сотню комплектів постільної білизни та засоби особистої гігієни для пацієнтів. Респіратори класифікації захисту FFP3 були передані Уманській міській лікарні.

Київська обласна державна адміністрація та «Епіцентр» домовились про співпрацю в протидії коронавірусу в області. Зокрема, компанія зголосилася допомогти у забезпечені апаратами для штучної вентиляції легень закладів охорони здоров’я області, які прийматимуть хворих на коронавірус.


collage_01.png

landing-icon-M-07.png  Мережа забезпечена засобами захисту

У нинішній ситуації господарські магазини «Епіцентр» виконують соціальну функцію, забезпечуючи населення товарами першої необхідності, засобами гігієни та захисту.

У побутово-господарському магазині «Епіцентр» введені суворі європейські стандарти санітарно-гігієнічного контролю для безпеки покупців. У магазині регулюється кількість відвідувачів – працює тільки один вхід. Згідно з встановленими обмеженнями до торговельного залу допускається не більше однієї людини на 10 кв. м. Центр видачі замовлень інтернет-магазину Epicentrk.ua обслуговує по одному клієнту. Задля уникнення скупчення людей на касах встановлені обмежувальні елементи. У всіх відвідувачів у обов’язковому порядку при вході в магазин вимірюється температура.

Для забезпечення санітарно-гігієнічних норм у торговельному залі постійно протягом дня проводиться вологе прибирання спецзасобами, а кожну годину здійснюється додаткова санітарна обробка дезінфікуючими засобами обладнання, з яким контактують покупці – каси, візочки, кошики тощо. Щоночі в магазині проводиться кварцування приміщень, де в робочі часи перебуває велика кількість людей.

У торгових відділах, прикасових зонах, приміщеннях для персоналу та санвузлах встановлені засоби для дезінфекції рук.


collage_02.png

landing-icon-M-09.png Доставлено гуманітарну допомогу літаком "Мрія"

За ініціативи Президента України Володимира Зеленського мережа «Епіцентр» оплатила авіарейс з Китаю, який здійснював літак Ан-225 «Мрія» авіакомпанії «Антонов».

23 квітня літак привіз до України засоби індивідуального захисту для лікарів: 2 млн медичних масок, 75 тис. захисних костюмів, 30 тис. спеціальних окулярів.

Всі ці засоби індивідуального захисту передаються в обласні та міські Департаменти охорони здоров’я для подальшого постачання в лікарні.

20200508_Bodya_Epicentr_Aid_SUMMARY-Global_extended.png


Гуманітарну допомогу вже отримали:

Київська область

100 тис. медичних масок, 1 тис. захисних окулярів та 2,5 тис. захисних комбінезонів надійшли до комунального закладу Київської обласної ради «Баришівській склад медспецпостачання», звідки засоби захисту будуть розподілені по усій Київській області.

«У важкі часи українці вміють згуртовуватися для подолання спільного ворога. Зараз це епідемічна загроза, перед лицем якої опинився весь світ. Розуміючи, що біду можна подолати лише разом, об‘єднують зусилля держава, обласна влада і бізнес. В результаті лікарні, які ще півтора місяці тому не мали найнеобхіднішого, забезпечені сучасним обладнанням, а також засобами особистого захисту на місяць наперед», - зазначив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.Вінницька область

Вінницька міська клінічна лікарня №1 отримала 1 тис. захисних комбінезонів, 400 пар окулярів та 20 тис. медичних масок. Додатково обласні та районні лікарні Вінниччини отримали ще 30 тис. медичних масок, 500 пар окулярів та 1200 захисних комбінезонів.

 

«Ми отримуємо благодійну допомогу від мережі «Епіцентр». Це саме те, що найбільш потрібно, — засоби індивідуального захисту для наших лікарів, - говорить заступниця голови Вінницької облдержадміністрації Наталя Заболотна. -  Користуючись нагодою, я хочу в черговий раз подякувати усім, хто допомагає захистити наших медиків. Ми вдячні компанії «Епіцентр» за можливість забезпечити додатковий захист наших лікарів».

Полтавська область

70 тис. медичних масок, 3 тис. захисних комбінезонів та 900 захисних окулярів було передано закладам охорони здоров’я міста Полтава та Полтавської області.

«Дякуємо за підтримку. Ми раді, що на території міста є соціально відповідальні підприємці, які готові допомогти в скрутну годину. Міська влада робить усе можливе, аби забезпечити медиків, але не завжди цього вистачає», — подякував заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Рекотов. 

20200507_Bodya_Epicentr_Aid_SUMMARY_Collage_03_1.pngХмельницька область

Хмельницька державна адміністрація отримала чергову допомогу від соціально відповідального бізнесу для спільної боротьби з розповсюдженням коронавірусу.

Так, компанія «Епіцентр К», відгукнувшись на ініціативу Президента України Володимира Зеленського передала у медзаклади Хмельницької області 100 тис. медичних масок, 1 тис. захисних комбінезонів та 1 тис. захисних окулярів.

«Відгукнувшись на заклик Президента Володимира Зеленського, представники бізнесу з перших днів допомагають нашим медикам, забезпечуючи їх як засобами індивідуального захисту, так і потрібним для їх роботи обладнанням. Ми дякуємо соціально відповідальному бізнесу за важливий внесок у боротьбу з коронавірусом на Хмельниччині. Впевнений, що завдяки такому об’єднанню зусиль ми маємо контрольовану епідемічну ситуацію в області та один з найнижчих показників в Україні захворюваності медпрацівників на COVID-19» – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш.

Дніпропетровська область

Для медиків Дніпропетровщини компанія передала 70 тис. тришарових медичних масок, 2650 захисних комбінезонів та 900 захисних окулярів. Їх розподілять серед госпітальних баз регіону. Зокрема, 22 тис. масок, 300 захисних окулярів та 800 костюмів буде надано лікарям Дніпропетровська.

«Вдячні компаніям, які підтримують Дніпропетровщину у боротьбі з коронавірусом. Доставляють медичне обладнання та засоби індивідуального захисту для наших лікарів. Тільки спільними зусиллями можемо захистити мешканців області від хвороби та зупинити поширення коронавірусу», – сказав директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валерій Сердюк.

Чернігівська область

Медичним закладам Чернігівщини компанія передала 40 тис. медичних масок, 600 захисних окулярів  та 800 захисних комбінезонів.

«Це дуже суттєва підтримка для медиків. Адже вони одні з перших потрапляють у зону ризику і обов’язково мають бути захищеними. Вдячні приватному бізнесу за таку своєчасну і важливу допомогу», – зазначив перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний.

20200507_Bodya_Epicentr_Aid_SUMMARY_Collage_03_2.png


Запорізька область

60 тис. медичних масок, 900 захисних окулярів та 4250 захисних комбінезонів було передано закладам охорони здоров’я міста Запоріжжя та Запорізької області. Зокрема, лікарі м. Запоріжжя отримають 27 тис. медичних масок, 400 захисних окулярів та 2 тис. захисних комбінезонів.

«Для нас було і є у пріоритеті захист наших лікарів, які щоденно знаходяться у контакті з хворими та рятують чужі життя, ризикуючи власним здоров’ям. Сьогодні ми отримали гуманітарну допомогу від «Епіцентр К». Важливо, що запорізькі компанії та підприємства не залишаються осторонь нагальних потреб та допомагають запорізьким лікарням та медикам. Засоби захисту для медиків допоможуть їм захиститися від вірусу та безпечно надавати допомогу тим, хто її потребує. Дякую запорізьким підприємствам, які надають своєчасну та таку необхідну допомогу.  На сьогодні свої зусилля об’єднали представники влади, бізнесу, благодійники та волонтери, все більше людей долучаються до допомоги. Лише разом ми зможемо подолати сучасні виклики пандемії, які стали перед нами та перед світом», - наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров.

Одеська область

Одеській обласній клінічній лікарні компанія передала 100 тис. медичних масок, 900 захисних окулярів та 2,5 тис. захисних комбінезонів. Ця лікарня є хабом, куди надходять всі засоби індивідуального захисту для подальшого перерозподілу по медичних закладах регіону. Зокрема, 5 тис. медичних масок, 400 захисних окулярів та 1 100 захисних комбінезонів буде передано лікарям Одеси.

«Ми вдячні бізнесу за підтримку регіону в боротьбі з коронавірусною інфекцією. Наразі це є дуже важливим. Костюми, маски та окуляри допоможуть нам захистити життя медиків, які лікують пацієнтів з COVID-19», — зазначила т. в. о. директора департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Наталія Одарій-Захар’єва.

м. Київ

Для захисту лікарів Києва компанія передала 100 тисячі медичних масок, 1500 захисних костюмів та 3150 захисних окулярів.

 20200507_Bodya_Epicentr_Aid_SUMMARY_Collage_03_3.png

Харківська область

100 тисяч медичних масок, 4 800 захисних комбінезонів та 1 200 захисних окулярів будуть розподілені між лікувальними закладами Харківщини.

«Важливо, що сьогодні ми регулярно отримуємо допомогу від соціально відповідального бізнесу для боротьби з розповсюдженням коронавірусу. Спільними зусиллями держави, обласної адміністрації, депутатського корпусу, бізнесу, волонтерів нам вдалося суттєво покращити ситуацію із забезпеченням медичних закладів області необхідними засобами індивідуального захисту, препаратами та обладнанням», - зазначив заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

Чернівецька область

Чернівецька область отримала 100 тис. медичних масок, 1 800 захисних окулярів та 4 500 захисних комбінезонів. Зокрема, лікарі Чернівців отримали 30 тис. медичних масок, 500 захисних окулярів та 1 000 захисних комбінезонів.

Донецька область

Донецька область отримала 50 тис. медичних масок, 900  захисних окулярів та 2 100 захисних комбінезонів. Зокрема, лікарі Краматорська отримають 5 тис. медичних масок, 200  захисних окулярів та 200 захисних комбінезонів.

20200507_Bodya_Epicentr_Aid_SUMMARY_Collage_03_4.png

Луганська область

Луганська область отримала 40 тис. медичних масок, 900  захисних окулярів та 1 400 захисних комбінезонів.

«Висловлюємо щиру вдячність представникам великого бізнесу – керівництву та співробітникам торгівельної мережі «Епіцентр К» за масштабну гуманітарну допомогу Луганщині. Засоби індивідуального захисту буде надано медпрацівникам лікарських закладів області. На щастя, наразі на Луганщині немає захворілих медичних працівників, і ваша допомога продовжить цю позитивну тенденцію. Маємо надію, що допомога регіону від «Епіцентр К» не буде останньою», - зазначила заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська.

Херсонська область

Херсонська область отримала 60 тис. медичних масок, 900 захисних окулярів та 3 450 захисних комбінезонів. Зокрема, лікарі Херсона отримають 20 тис. медичних масок, 300 захисних окулярів та 1 100 захисних комбінезонів.

«Дуже добре, що у складні часи бізнес вже соціально відповідальний. Зараз найголовніше – забезпечити безпеку наших лікарів. Усіх тих, хто рятує і лікує наших громадян у цій боротьбі з корона вірусом», - говорить заступник голови ОДА Вадим Чабан.

Миколаївська область

Миколаївська область отримала 40 тис. медичних масок, 900 захисних окулярів та 2 200 захисних комбінезонів. Зокрема, лікарі Миколаїва отримають 20 тис. медичних масок, 400 захисних окулярів та 1 000 захисних комбінезонів.

Начальник управління охорони здоров’я міськради Ірина Шамрай подякувала всім благодійникам, які допомагають медичним працівникам протистояти пандемії коронавірусу та дбають про їх безпеку.

20200507_Bodya_Epicentr_Aid_SUMMARY_Collage_03_5.pngСумська область

Сумська область отримала 90 тис. медичних масок, 1 200 захисних окулярів та 3 550 захисних комбінезонів. Зокрема, лікарі Сум отримали 25 тис. медичних масок, 350 захисних окулярів та 1 000 захисних комбінезонів.

 

Закарпатська область

Закарпатська область отримала 50 тис. медичних масок, 900 захисних окулярів та 1 250 захисних комбінезонів.

Кіровоградська область

Кіровоградська область отримала 30 тис. медичних масок, 900 захисних окулярів та 1 100 захисних комбінезонів. Зокрема, лікарі Кропивницького отримали 10 тис. медичних масок, 300 захисних окулярів та 300 захисних комбінезонів.

«Я не втомлююсь щиро дякувати всім, хто нам допомагає. На початку епідемії ми були забезпечені засобами індивідуального захисту, яких мало вистачити приблизно на місяць. Зараз, завдяки допомозі соціально відповідального бізнесу, ми маємо запас на більше ніж три місяці», - зазначив головний лікар Центральної міської лікарні міста Кропивницького Олександр Артюх.


20200508_Bodya_Epicentr_Aid_SUMMARY-Final_02.png


landing-icon-M-07.png  Допомога лікарням на Київщині

"Давайте об'єднуватись і допомагати нашим справжнім героям — лікарям" Дмитро Комаров


Епіцентр передав лікарням Кагарлику та Переяслав-Хмельницьку
Рукавички - 1000 пар, комбінезони 100 шт, Доместос - 60шт, респіратори Бук-3 FFFP3 - 600 шт, окуляри - 600 шт, маски медичні «Віола» - 5000 шт, постільна білизна - 60 комплектів, білизна (дезінфекція) - 1000 пляшок.

Коментарі (12)


 • Снежана

  Горжусь тем, что в Украине есть такие предприниматели, как собственники и команда Эпицентр, которые смогли развить национальную (!) торговую сеть высокого мирового уровня. Лично для меня они есть примером и мотиватором в бизнесе. Путь настойчивого труда приводит к позитивному результату. А добрые дела Эпицентр не остаются незамеченными, они как маяки светят нам. Спасибо Эпицентр.

 • Ганна

  Молодці !!! Так тримати !!! Українські бізнесмени роблять добро для українців.

 • Олексій

  Патріоти України в дії! Приклад соціально відповідального бізнесу.

 • Олександр Олександр

  дякуємо Компанії Епіцентр, та керівництву за допомогу Хмельниччині!

 • Денис

  Большое спасибо владельцам Епицентра за помощь простим людям. Желаю вам крепкого здоровья и процветания вашего бизнеса.Спасибо вам за вашу доброту вы лучшии))))). Респект и уважение вам , за то что работаете в такое нелегкое время и помогаете народу Украини.Ви дивилися