Каталог товарів

25.03.2021 10:55:49

Програма «Соціальна карта учасників АТО»

Соціальна карта учасників АТО «Українці – Разом! Висока соціальна відповідальність є важливим стратегічним пріоритетом та етичною частиною ведення бізнесу мережі торговельних центрів «Епіцентр» з першого дня її заснування. Провідним соціальним напрямом ми обрали підтримку дітей, молоді, розвиток спорту в Україні. За ці роки реалізовано сотні дитячих, молодіжних, спортивних проектів, в яких взяли участь тисячі школярів, молодих людей, любителів активного способу життя, спортсменів зі всіх куточків України.

В рамках реалізації проєктів щодо підтримки військовослужбовців – учасників АТО у грудні 2017 року «Епіцентр» приєднався до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО «Українці – Разом!» і запропонував власникам соціальної картки вигоду на різні групи товарів до 7%.

Загалом, за час проведення антитерористичної операції ТОВ «Епіцентр К» спрямувало значні фінансові та матеріальні ресурси на підтримку військовослужбовців та їх родин.

Зокрема, у 2014 році 500 родин працівників мережі «Епіцентр» з окупованих територій (Донецьк, Луганськ, Горлівка) були евакуйовані на мирну територію України. Співробітників «Епіцентру» переведено в інші торговельні центри компанії, забезпечено житлом, виділено соціальну допомогу.

Відкриваючи один з найбільших торговельних центрів, компанія «Епіцентр» надала допомогу на суму 1 млн грн. для потреб української армії.

Починаючи з 2015 року на Хмельниччині діти, чиї батьки загинули в зоні АТО, отримують щомісячну стипендію в розмірі 2000 грн. Значна допомога була виділена військовим шпиталям, зокрема, Хмельницькому військовому госпіталю, де зроблено капітальний ремонт ЛОР-відділення.

У період ведення активних військових дій на передову, за зверненням військових частин, доставлялася необхідна допомога: військова амуніція, бронежилети, буржуйки, побутова техніка, авто-, мотоінструмент, продукти харчування. Компанія неодноразово надавала транспорт, пально-мастильні матеріали волонтерським організаціям для доставки гуманітарного вантажу в зону АТО.

Запрошуємо власників соціальних карток учасника АТО до торговельних центрів «Епіцентр», які працюють по всій Україні, здійснювати покупки необхідних їм товарів та послуг.

Додаткова інформація: ініціатор соціальної карти – Всеукраїнське об'єднання учасників АТО «Українці – Разом!» за підтримки Держслужби у справах ветеранів війни. Всеукраїнське об'єднання учасників АТО «Українці – Разом!» є громадським об'єднанням учасників бойових дій на Донбасі і волонтерських організацій.

Детальніше про те, як отримати соціальну картку учасника АТО та про діяльність Всеукраїнського громадського об’єднання «Українці – Разом!» можна ознайомитися тут.

Відтепер власники «Соціальної картки учасника АТО „Українці-Разом”»! мають змогу здійснювати покупки й отримувати економію 7%* на різні групи товарів не лише в мережі торгових центрів «Епіцентр», а й на сайті epicentrk.ua.

Для того щоб скористатися перевагами картки, на сайті слід ввести 9 останніх цифр унікального штрихкоду в поле промокод у кошику.

Соціальна карта учасників АТО «Українці – Разом!

Після перевірки картки необхідно вказати мобільний номер телефону її власника. Економія застосується тоді, коли буде успішно підтверджений номер телефону.

Звертаємо увагу, що подальше використання картки буде можливе лише за умови введення перевірочного коду із СМС-повідомлення.

*Економія 7% надається за умови, що товар не бере участі в інших акціях і на нього не встановлена окрема економія, також застосовується винятково на товари продавця «Епіцентр».

Ви дивилися