Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д

21.12.2019 09:45:11

Програма «Соціальна карта учасників АТО»

Висока соціальна відповідальність є важливим стратегічним пріоритетом та етичною частиною ведення бізнесу мережі торговельних центрів «Епіцентр» з першого дня її заснування. Провідним соціальним напрямом ми обрали підтримку дітей, молоді, розвиток спорту в Україні. За ці роки реалізовано сотні дитячих, молодіжних, спортивних проектів, в яких взяли участь тисячі школярів, молодих людей, любителів активного способу життя, спортсменів зі всіх куточків України.

В рамках реалізації проектів щодо підтримки військовослужбовців – учасників АТО у грудні цього року «Епіцентр» приєднався до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО «Українці – Разом!» і запропонував власникам соціальної картки вигоду на різні групи товарів до 7%.

Загалом, за час проведення антитерористичної операції ТОВ «Епіцентр К» спрямувало значні фінансові та матеріальні ресурси на підтримку військовослужбовців та їх родин.

Зокрема, у 2014 році 500 родин працівників мережі «Епіцентр» з окупованих територій (Донецьк, Луганськ, Горлівка) були евакуйовані на мирну територію України. Співробітників «Епіцентру» переведено в інші торговельні центри компанії, забезпечено житлом, виділено соціальну допомогу.

Відкриваючи один з найбільших торговельних центрів, компанія «Епіцентр» надала допомогу на суму 1 млн грн. для потреб української армії.

Починаючи з 2015 року на Хмельниччині діти, чиї батьки загинули в зоні АТО, отримують щомісячну стипендію в розмірі 2000 грн. Значна допомога була виділена військовим шпиталям, зокрема, Хмельницькому військовому госпіталю, де зроблено капітальний ремонт ЛОР-відділення.

У період ведення активних військових дій на передову, за зверненням військових частин, доставлялася необхідна допомога: військова амуніція, бронежилети, буржуйки, побутова техніка, авто-, мотоінструмент, продукти харчування. Компанія неодноразово надавала транспорт, пально-мастильні матеріали волонтерським організаціям для доставки гуманітарного вантажу в зону АТО.

Запрошуємо власників соціальних карток учасника АТО до торговельних центрів «Епіцентр», які працюють по всій Україні, здійснювати покупки необхідних їм товарів та послуг.

Додаткова інформація: ініціатор соціальної карти – Всеукраїнське об'єднання учасників АТО «Українці – Разом!» за підтримки Держслужби у справах ветеранів війни. Всеукраїнське об'єднання учасників АТО «Українці – Разом!» є громадським об'єднанням учасників бойових дій на Донбасі і волонтерських організацій.

Детальніше про те, як отримати соціальну картку учасника АТО та про діяльність Всеукраїнського громадського об’єднання «Українці – Разом!» можна ознайомитися тут.

Соціальна карта учасників АТО «Українці – Разом!

Ви дивилися