Обійми для маленьких героїв

Перейти в нові акції
Акцію закінчено
Подаруйте обійми та віру в дива маленьким героям!

“Обійми для маленьких героїв” – це крапелька тепла та любові для діток, чиї батьки служать у лавах ЗСУ. В рамках ініціативи Епіцентр та E.PIC збирають кошти на подарунки діткам військових, які сміливо чекають на своїх татка чи маму і сумують за їхніми обіймами.

Долучитися до благодійної ініціативи легко: потрібно придбати лімітовану колекцію шевронів-наліпок на касах в ТЦ “Епіцентр”, магазинах дитячих товарів E.PIC або online.

Отримані від продажу кошти ми спрямуємо на подарунки для дітей.

І хоча ми з вами не можемо замінити маленьким героям їхніх батьків, ми можемо подарувати усмішку, свою увагу і трішки тепла.

Колекція представлена трьома видами стікерів-наліпок:

  • «Ми з України»
  • «Дякую ЗСУ»
  • «Мій дім – Україна»Акція діє з 01 грудня 2022 до 30 квітня 2023 року (включно) або до закінчення товарних запасів на сайті epicentrk.ua та на території України (за винятком тимчасово окупованих територій України, що не підконтрольні українській владі та зони проведення бойових дій– виключно з міркувань безпеки) в мережі ТЦ «Епіцентр», що розташовані в м. Києві та регіонах України, а також є невідокремленими структурними підрозділами Товариства, перелік яких розміщено на сайті epicentrk.ua.

Організатор акції «Обійми для маленьких героїв»: ТОВ «Епіцентр К», 04128, м. Київ, вул. Берковецька, 6-К.


Читати>>> Епіцентр подарував понад 2000 подарунків для дітей воїнівДізнавайтесь про нові акції першими!
Приєднуйтесь до нас у соцмережах!