Каталог товарів
02.01.2022 10:09:29

Ангелятка добрих справ — здійсни дитячі мрії!

Ми точно знаємо: Ангелятка живуть не лише на небесах. Вони можуть мешкати в сусідньому будинку, сидіти з вами в одному кабінеті, їздити в тому ж транспорті. В Ангеляток не завжди є німб чи крильця. Вони бувають абсолютно різними: високими або низенькими, із ластовинням чи без, із темним, світлим або різнобарвним волоссям. Ангелятками можемо бути навіть ми з вами!

❤ Купуючи фігурки благодійних Ангеляток на касі торгового центру «Епіцентр» або онлайн, ви допомагаєте дітям із дитячих будинків. Адже всі кошти від продажу фігурок будуть використані для допомоги спеціальним дитячим закладам.

Візьміть Ангелятка додому і повісьте на свою новорічну ялинку — на згадку про добрі справи! ❤ А ще — понад дві тисячі дітей, які потребують особливого піклування, написали листи з проханням про бажані подарунки до зимових свят. Ми зібрали ці листи і розвісили їх на ялинках в кожному торговому центрі нашої мережі. Тепер кожен може втілити чиюсь маленьку мрію, кожен може зробити дітей щасливішими.

Якщо ви хочете долучитися до здійснення дитячих мрій:

❅ Оберіть лист на ялинці у вашому торговому центрі «Епіцентр».

❅ Зверніться до адміністратора торгового центру (на інфоцентрі), щоб вас записали в магічний реєстр Ангеляток добрих справ.

❅ Підготуйте вашому підопічному чи підопічній подарунок, на який він / вона чекає, прикріпіть лист до подарункового пакунка та передайте адміністратору торгового центру (на інфоцентрі).

❅ У разі, якщо ви взяли лист з ялинки, але з будь-яких причин не можете втілити дитяче бажання, не забудьте просто повернути лист адміністратору (лист повернеться на ялинку, і бажання втілять інші Ангелятка).


Друзі, щиро дякуємо вам! Всі дитячі бажання вже втілено.

Стаття про передачу подарунків дітям
Повний фотозвіт передачі подарунків
*На умовах акції «Ангелятка добрих справ», що діє з 01.12.2021 до 16.01.2022 (включно) в мережі ТЦ «Епіцентр» та на epicentrk.ua. Взяти листа з ялинки можна з 01.12.2021 до 22.12.2021, придбати благодійне Ангелятко з 01.12.2021 до 16.01.2022. Організатор: ТОВ «Епіцентр К», м. Київ, вул. Берковецька, 6-К.

❤ Шукай колекцію NFT "Angel of Good" на Binance та долучайся до благодійної хвилі!


Ви дивилися