Рятуємо життя. Купуємо 55 бронешвидких та реанімобілів для медиків

Інші акції

Умови акції


На сьогодні тисячі медичних працівників щоденно борються за життя та здоров’я українців – на передовій, в лікарнях, бомбосховищах, вдома. Вони надають необхідну медичну допомогу пацієнтам, рятують найцінніше – життя. Українські медичні працівники – це наші супергерої, які проявляють мужність, стійкість, героїзм та самовіддачу в умовах повномасштабної війни.

У цей надскладний час ми маємо підтримати тих, хто тримає важливий фронт – медичний. Із вдячністю медикам Епіцентр розпочинає благодійну ініціативу по закупівлі 55-ти реанімобілів і бронешвидких для евакуації поранених із зони бойових дій — спільно з Міністерством охорони здоровʼя та за підтримки UNITED24.

«
Рятуємо життя тих, хто рятує наше життя. З перших днів війни компанія «Епіцентр К» тримає економічний і гуманітарний фронти. Наші торгові центри прийняли сотні біженців та опрацювали мільйони кілограмів гуманітарної допомоги. Сьогодні ми розпочинаємо масштабну ініціативу в підтримку наших медиків. Знаходячись на передовій, рятуючи життя воїнів і цивільного населення, вони мають важливу мрію – бронешвидкі та реанімобілі у достатній кількості. Наша мрія – щоб усі життя були врятовані. І коли рахунок йде на хвилини, важливість цих авто має бути на першому місці», – зазначили у пресслужбі компанії «Епіцентр К».

Купуючи будь-які товари в мережі ТЦ «Епіцентр» з 01.08.2022 до 31.03.2023 (включно), ви допомагаєте рятувати життя. З кожної покупки в мережі ТЦ «Епіцентр» ми спрямовуватимемо кошти на закупівлю 55-ти бронешвидких та реанімобілів класу С для медиків.

Також ви можете долучитися до збору в інший спосіб — особисто: 
  • зробити благодійний внесок на сайті
  • зробити благодійний внесок на касі Епіцентру
  • або надіслати кошти на рахунок: Національний банк України, МФО 300001, РАХУНОК № UA973000010000032308303501027, КОД ЄДРПОУ 00012925, ОТРИМУВАЧ: Міністерство охорони здоров'я.
Давайте рятувати життя разом!Читати статті:*Благодійна ініціатива «Рятуємо життя разом» діє з 01.08.2022 до 31.03.2023 (включно) в мережах ТЦ «Епіцентр», «Нова Лінія», а також на epicentrk.ua та nl.ua. Докладніше – у ТЦ «Епіцентр» (м. Київ, вул. Берковецька, 6-В), ТЦ «Нова Лінія» (Київська обл., Фастівський р-н, смт Чабани, Одеське шосе, 8) та на epicentrk.ua та nl.ua.