Відгуки про Епіцентр
- незадовільне обслуговування в торговому залі
- незадовільне обслуговування на касі
Товар на полицях не відповідає цінникам, вводять в оману, на касі не привітні продавці, дуже довге обслуговування на касі, ніби ви прийшли до них додому в гості невчасно.
- не зручний сервіс повернення
Приїхали зробити повернення Каса не працює Адміністратор нічого незнає Нічим допомогти не можуть
- незадовільне обслуговування в торговому залі
- незадовільне обслуговування на касі
- погана якість послуги безготівкового розрахунку
Ужасный магазин, попадаю в нем уже второй или 3й раз на время и деньги. Покупал обои, брал по акции. Пробил на кассе и по дороге понял что что то не то. Обои пробились другие на 40% дороже, стояли не в своей ячейке. Платил картой и отьехав понял что что то не то. Вернулся, обмена нет, надо делать возврат. В течении 7 дней. Сначала даже возврат не хотели делать. Сервис ужасен начиная от продовцов заканчивая тетей на кассе возврата. Уехал без денег и без обоев.
- Непрофесійність працівників
Я зазвичай відгуків не залишаю - ні поганих, ні хороших. Але тут наважилася. Історія в мене така. Замовляла кухню - невеличку - у кухню 5 кв. м. Надіялася, що працівник мені все гарно намалює під мої розміри (за заміри заплатила). А мені намалювали ну як вийшло. Добре, що я маю свою голову і вдома, розглядаючи проект кухні зрозуміла, що так буде незручно при користуванні кухнею - поїхала на магазин і все перемалювала. Думала, що більше ніяких проблем не буде. Але ні. Почалося все з того. що мені приїхала стільниці зі сколом. Нічого мені ніхто не пояснив, запропонували закрити те все плінтусом хоча я його не планувала встановлювати, він псує вигляд кухні. А далі найцікавіше. На магазині мені склали замовлення на складання кухні і вказали суму і скинули на вайбер. Ну я розумію, що можуть виникати різні моменти при складанні кухні, які менеджер на магазині врахувати не може. І ціна можу бути ну в 2 рази більше. Але в мене вийшла ціна в 3 рази більша - майже 3 тис. грн. і тут я була в шоці. мене ніхто не попередив про це взагалі. Мені не вистачило грошей, щоб розрахуватися з майстром можете уявити мої емоції. А крім цього, мені не встановили і не підключили мийку- сказали визивати сантехніка і за це платити окремо. Не раджу магазин тим людям- які очікують на приємні безтурботні покупки.Тут за вас ніхто не подумає.
- Львівський район, с. Сокільники, вул. Зубрівська, 274.6
- Дніпровський район, територія Петриківської сел/ради, 14-й км автодороги Кам'янське — Петриківка — Магдалинівка, 14.6
- Київ, вул. Полярна, 20-Д4.2
- Київ, Дніпровська наб., 13-В4.2
- Київ, вул. Братиславська, 114.1
Відгуки про компанію Епіцентр
На цій сторінці Ви можете залишити відгуки про компанію Епіцентр, поділитися своєю думкою про товар, надані послуги та отримати зворотній зв'язок. Ми постійно працюємо над поліпшенням якості сервісу, тому просимо всі клієнтів оцінити основні показники:
- зручність замовлення;
- швидкість обробки;
- роботу оператора;
- доставку і видачу товару;
- асортимент каталогу.
Залишаючи розгорнутий коментар, Ви ділитеся своїм призначеним для користувача досвідом. Це допомагає іншим покупцям обрати товар, що відповідає їх потребам. Описуючи плюси і мінуси, які виявляються в процесі експлуатації, Ви допомагаєте нам підвищити релевантність кожної пропозиції.
Для компанії Епіцентр відгуки покупців є важливим каналом комунікації, який допомагає робити сервіс кращим, а співробітництво більш ефективним.
