Всесвітньо відома мережа INTERSPORT відкрила магазини у Києві, Львові та Одесі

29-30 жовтня 2016 року всесвітньо відома мережа спортивних магазинів INTERSPORT відкрилася на території торговельних центрів «Епіцентр» за адресами:

  • м. Київ, вул. Полярна, 20-Д, вул. Берковецька, 6-В;
  • м. Львів, вул. Городоцька, 302, вул. Б. Хмельницького, 188-А;
  • м. Одеса, просп. Маршала Жукова, 99.

 

У дні урочистого відкриття гості свята здійснювали покупки з вигодою до -50%, отримали безліч дарунків, брали участь у спортивних конкурсах, розвагах та відчули справжній драйв від занять спортом! Зокрема, перші три покупці стали власниками м’ячів, орбітреків та велосипедів. У день відкриття усі охочі безоплатно займалися йогою, стретчингом, аеробікою, тай-бо, інтервальними тренуваннями табата та іншими активностями від провідних тренерів на відкритих тренуваннях Intersport Open GYM Days.

Також, відвідувачі мали чудову нагоду насолодитися справжнім показом мод Intersport Fashion Days, де були представлені сучасні тренди спортивного одягу. Секрети бездоганної спортивної фігури, зміцнення здоров’я та правильного харчування гості дізналися під час індивідуальних консультацій дієтологів. Порадував та збадьорив присутніх на відкритті спеціальний флешмоб – запальні танці продавців та усіх тих, хто долучився до нього у процесі.

Спортивні магазини INTERSPORT дарують можливість обрати якісний одяг, взуття та обладнання для улюблених видів спорту.

 З нагоди відкриття мережі керівництво компанії INTERSPORT прибуло із Швейцарії аби долучитися до свята спорту в Епіцентрі:

Я вважаю, що спорт закладений у ДНК українців [...] Також важливим елементом успіху я вважаю динаміку та ентузіазм, з якими працює команда Епіцентру. 

Вернер Зілл, Директор з маркетингу та роздрібної торгівлі мережі INTERSPORТ.

31.10.2016

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»