Гачок сталевий S-подібний великий Білий (AN006492)
залишити відгук
- Основна інформація
- Опис
- Характеристики
- Написати відгук про товар
Готовий до відправки
КОД MP9653509
248 ₴/шт.
Доставка
Поштовими операторамиПоказати всі
відправка 1-2 дні
за тарифами перевізника
Основні характеристики
- Висота:
- 95 мм
- Ширина:
- 58 мм
- Діаметр:
- 2 мм
- Розмір вічка:
- - мм
- Тип установки:
- настінний
- підвісний
Всі характеристики
Опис Гачок сталевий S-подібний великий Білий (AN006492)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Матеріал кронштейна | Високоміцна сталь |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | високоякісна сталь |
| Покриття | біла порошкова покраска |
| Кількість | 1 шт |
| Діаметр дроту | 2 мм |
| Загин всередині | 30 мм |
| Виробник | Україна |
Характеристики Гачок сталевий S-подібний великий Білий (AN006492)
Основні характеристики Гачок сталевий S-подібний великий Білий (AN006492)
- Ціна:
- 248 ₴/шт.
- Бренд:
- Інше
Додаткова інформація
- Тип установки:
- настінний
- підвісний
- Розмір вічка:
- - мм
- Матеріал:
- сталь
- Покриття:
- порошкова фарба
- Діаметр:
- 2 мм
- Колір виробника:
- білий
- Країна-виробник:
- Україна
Розмір та вага
- Висота:
- 95 мм
- Ширина:
- 58 мм
Фото Гачок сталевий S-подібний великий Білий (AN006492)
Написати відгук про товар
1(0)
2(0)
3(0)
4(0)
5(0)
0
оцінок (0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!

залишити відгук
Гачок сталевий S-подібний великий Білий (AN006492)
248 ₴/шт.
