Скільки штук в упаковці?
Представник продавця Protovar
10
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Матеріал кронштейна | Високоміцна сталь |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | високоякісна сталь |
| Покриття | біла порошкова покраска |
| В упаковці | 10 шт |
| Діаметр дроту | 3 мм |
| Загин всередині | 20 мм |
| Виробник | Китай |
Основні характеристики Гачок білий S-подібний малий (AN006494)
Додаткова інформація
Розмір та вага
5
Скільки штук в упаковці?
10
