Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д
21.12.2019 09:51:59

Доставка точно до часу

Хочете отримати товар точно в певний час? Тоді послуга «Доставка точно до часу» саме для Вас! Вибравши товар на сайті, Ви вказуєте час отримання товару, і наш кур'єр привезе його без запізнень.

Послуга діє:

 • для Києва і прилеглих
  населених пунктів *

 • щодня
  з 10:00 до 21:00

 • на товари вагою
  до 1500 кг

 • довжина, ширина, висота
  товару не більше 3 м.

*Доставка замовлення здійснюється по місту Києву та населених пунктах: Велика Олександрівка, Гора, Проліски, Бортничі, Гостомель, Щасливе, Бровари, Ірпінь, Хотів, Буча, Коцюбинське, Чабани, Вишневе, Княжичі, Чайка, Вишгород, Крюківщина, Чубинське, Горенка, Мала Олександрівка, Святопетрівське (Києво-Святошинський р-н), Софіївська Борщагівка, Гатне, Новосілки, Калинівка (Броварський р-н), Петропавлівська Борщагівка.

Вартість доставки розраховується від загальної ваги замовлення. Вага Вашого замовлення визначається шляхом вираховування об′ємної ваги, яка прирівнюється до фактичної. Для тарифікації використовується більша вага згідно з тарифами. Замовлений Вами товар розвантажують на місці доставки — це входить у вартість замовлення.

З вартістю послуги можна ознайомитись у своєму кошику.

Оплата здійснюється банківською карткою на сайті.


Вибрати цей вид доставки Ви можете при оформленні замовлення:

Маєте запитання? Скористайтеся номером телефону гарячої лінії 0-800-20-27-27. Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та lifecell у межах України безкоштовні.


Ви дивилися