Ткани на ще нічого,на трієчку,але пошиття залишає бажати кращого,для мене це неймовірний жах та додавання проблем ,яких можно було уникнути з умовою якості ,яка буде відповідати ціни!
- Переваги:
- Середня якість тканини
- Недоліки:
- Бокові шви -ЖАХ,сплющують штори безпосередньо по боках





























































