Хорошие свечи, нет чада чорного от них. Долго такие искала, рекомендую!
- Переваги:
- компактні, як на фото , на чадять
- Недоліки:
- не знайшла
Хорошие свечи, нет чада чорного от них. Долго такие искала, рекомендую!
Хорошие свечи, нет чада чорного от них. Долго такие искала, рекомендую!
хорошие свечи.
Дуже практична річ, економить місце і швидко сушить одяг.
Чи той гіпсовий ангелик входить в набір?
Гарна велика свічка, довго горить.
це якийсь піпець, а не свічка! цю свічку хіба в церкві за здоров'я ставити, но аж ніяк не світити при відсутності світла!....Тонесенька....
Продавець "Позитив" Висота не 20 а 19.5. а Якщо рахувати без тоненької початкової взагалі 18.5
Оплатила продавцю NOLS за 20 шт, а отримала тільки 10 . Причому поклали ці 10 шт в велику коробку. Через що ще 100 віддала за пересилку. Що це за прикол ?