все добре, продавець вічливий, швидко зв'язалися. швидко відправили. Замовляв в розібраному вигляді. приїхав повний комплект.
- Переваги:
- в наявності, актуальна ціна,
- Недоліки:
- немає.
все добре, продавець вічливий, швидко зв'язалися. швидко відправили. Замовляв в розібраному вигляді. приїхав повний комплект.
Скасував замовлення ще 19 червня. Після « орієнтовної» дати доставки на 23 червня. замовив в іншому місці. Скасування замовлення підтверджено чат-ботом
Купил первый раз 6 раз выкачал 2 ямы с водой 6 кубов. Перестал работать! Поменяли на новый в эпицентре новый проработал 3 месяца(
Насос працює чудово
насос не рабочий, магазин не отвечает, в поддержке эпицентра толком ничего сказать не могут, короче мороз полный. В этом магазине (VDS) постоянно какая-то дичь происходит: прислали трубу "пищевую" из вторсырья, 2 раза высылали не тот заказ, только с третьего раза получилось. Короче лучше не связываться.
Шукаю новий, бо мій забрався і ремонтувати я його не хочу.
Якість товару оцінити поки не можу.Проблеми з доставкою на сайті є 3 варіанти,а відправка тільки НП (кадуть інші перевізники укрпошта та міст постраждали від шахедів .Тому враховуйте при покупці доставку без вибору.
Замовили через продавц VDS Center. Решили не рисковать с другіми производителями. Замовили доставку в поштомат, перетелефонували, ссылаясь на то, що товар в ячейку не влизе, переоформили доставку в сіло Новой поштою. Прислали в Бровари, обставини не дали чекати, тому поїхали забрали. Замість безкоштовной, доставка була за 250 грн + транспортни витрати. Епіцентр навпроти, зробив фото ячейки в яку відмовилис висилати
Попередній пропрацював 2 роки, 200 годин, у весь час був у воді. Пару раз наркучувалося щось на шнек, доставав та чистив. У цілому згодиться за такі гроші, 2-3тис грн на 2 роки і забули про викачку ями