чашка як чашка, що про неї написати, ще й за таку ціну. не пропускає рідину)))
Чашки у Козельці
Популярні запити
Відгуки: Чашки у Козельці
Не рекомендую по качеству вид хороший
- Переваги:
- Красивая
- Недоліки:
- Снизу заклееена клеем там лопнуло стекло брак
гарна чашка
- Переваги:
- не пластикова, є силіконова кришка і манжетка щоб не опіктися
- Недоліки:
- без пакування
гарна чашка, але прийшла без упаковки
- Переваги:
- не пласти, є силіконова кришка і манжетка, щоб не опіктися
- Недоліки:
- без упаковки
Очень жаль, но замовлення граммовка не отвечает действительности. Вместо 500 гр я получила 450 гр
Рекомендую.
- Переваги:
- Дуже зручно користуватися.
если бы знала, что я ее не оисою, то не платила бы за нее
- Переваги:
- приятная на ощупь. хорошо моется внутри
- Недоліки:
- не отмыть снаружи
красивая чашка,хорошее литье,из-за формы,неудобно пить...остаются капли,которые стикают вниз,как бы аккуратно не пил,лучше покупать ровную.
- Переваги:
- красивая
Добрий день, а коли з'явиться така чашка ?
























































































































