Вафельниці у Копичинцях

Відгуки: Вафельниці у Копичинцях

Наталья

16.06.2026

Коштує кожну свою гривню. Якщо хочете затишку, теплих сімейних вечорів та найсмачніших десертів без консервантів — беріть, навіть не думайте. Рекомендую від щирого серця! 10 із 10!

Переваги:
Все чудово, виходять дуже смачні десерти на будь-який смак
Недоліки:
Немає їх