Все добре
- Переваги:
- Я задоволений товаром.
- Недоліки:
- немає
Все добре
і пів року не пройшло,при тому що у використанні був мало,заряджає 1 %годину,а потім же його і забирає
Хороша ціна. Все працює
Відправили оперативно, отримувати зручно
Відправили оперативно
добре чистить.
проработал несколько месяцев и уже сломался
Батарейка хороша, оригінал, ціна приваблива. Напруга 12 V(В)! У характеристиках товару відсутній основний параметр – напруга. Довелось шукати на інших ресурсах. Придбав для авто-пульта, працює, все гаразд.