Широкий набір програм, легко готувати будь-які страви. Супи, каші і навіть випічка виходять ідеальними.
Мультиварки у Києві та області
Відгуки: Мультиварки у Києві та області
В мене питання. В характеристиках написано про режими: Плов, тушение, жарка, приготовление круп, выпечка, приготовление йогурта, тесто, пастеризация... Але на табло мультиварки я бачу лише лише конпки для приготування: рис, метр (?!), каш, варочн, мяс, торт, жарен, питательный суп. Допоможіть розібратися, що є що? Що таке кнопка "Метр"? Що таке кнопка "назнач встреч"? Що таке кнопка "Часовой" ? В доданій інструкції пояснень кнопок немає. Або де можна завантажити нормальну інструкцію на укр/рус/анг мові в електронному вигляді? Дякую.
В мене питання. В характеристиках написано про режими: Плов, тушение, жарка, приготовление круп, выпечка, приготовление йогурта, тесто, пастеризация... Але на табло мультиварки я бачу лише лише конпки для приготування: рис, метр (?!), каш, варочн, мяс, торт, жарен, питательный суп. Допоможіть розібратися, що є що? Що таке кнопка "Метр"? Що таке кнопка "назнач встреч"? Що таке кнопка "Часовой" ? В доданій інструкції пояснень кнопок немає. Або де можна завантажити нормальну інструкцію на укр/рус/анг мові в електронному вигляді? Дякую.
Якщо б мене спитали зараз 'чи хочу купити іншу модель?" вся наша сім"я б одразу відповіла -" НІ", бо це наш самий кращий помічник на кухні У сусідів вже дві моделі були тефаль ( ламалася) та мулынекс - ( смак ныякий, чаша погана ) - а зайшли до нас -> тепер теж вибирають з моделей cucckoo. Дякую корейцям, так тримати !
- Переваги:
- Все, що в мультиварці є - це переваги над усіма моделями інших брендів ! Велика добротна чаша, за 8 років - ідеальна, ДУЖЕ багато функцій, приємне зручне меню, різні мови голосового гіду, а ГОЛОВНЕ - чудовий смак блюд які є в книці рецептів та в інтернеті, тепер користуємося ТІЛЬКИ мультиваркою Cucckoo. Багато кухоних приладів тепер пилиться, да - корейська якість - ідеал в цій мультиварці
- Недоліки:
- Немає, ціна хоч і більша ніж інші бренди, але мультиварка того варта
Мультиварка отвратительная. Токая кастрюлю. Книга рецептов на непонятном языке как и сами программы на мультиварке, подве одинаковых программы. Никакой это ни бренд Германии как указано продавцом Твоя Дрібничка в описании, самая деловая не качественная китайка ещё и гоняет пластик.
Покупала на подарок, пользуются уже год, без поломок
Это лучшая покупка , для работающей мамы ,ужин можно сделать за 15 минут , ничего не пригорает , и даже детские йогурты можно делать. Много режимов , пользуюсь 3 месяца и очень довольна
класна, рекомендую
не влаштовує. зайва покупка. брехня в в заявлених продавцем Your Shop режимах. дуже дешеве функціонально
- Переваги:
- не помітив
- Недоліки:
- заявлені режими роботи відсутні. досі стоїть жодного використання. для випічки хліба на солоді не підходить.

































































