Погана якість. Лак лягал не рівно, а шматками, акт не можна було розрізняти. Марно витрачені гроші. Добре, що купила маленьку баночку.
- Переваги:
- Ніяких
- Недоліки:
- Погана якість.
Погана якість. Лак лягал не рівно, а шматками, акт не можна було розрізняти. Марно витрачені гроші. Добре, що купила маленьку баночку.
Обьєм фарби в описі 100 мл. Насправді у флаконі 30! А отже фарби більше ніж в 3 рази меньше!
Самі відтінки цікаві, але не пігментовані , рідкуваті. Олівець на картині не перекриває плотно ((
Гуашь низкого качества, плохо ложится на бумагу. Просто поразил черный цвет, который при попытке отмыть кисточку в воде не растворялся, а плавал жирными хлопьями и руки отмыть было очень трудно.
Хорошая краска. Что надо. Все в этой краске устраивает.
Єдині пальчикові фарби, які відмиваються від поверхонь і одягу. Дуже приємні на дотик. Весело малювати у ванній)
Лак ідеально підійшов для завершального етапу картини по номерам. Кольори стали більш насиченими. Картина має глянцевий тон.
Хороша фарба, класна консистенція, гарні кольори і легко змивається з рук і одягу.
Якісне та швидке онлайн-обслуговування без зайвих дзвінків.
Неможливо відмити зі шкіри дитини