Шукав собі на Мерседес Віто 638 2000 року гарні та якісні колонки, побачив цей варіант, вагався що прийдуть браковані але ні, дуже якісно і голосно грають, лише є один мінус але я не назву це мінусом, коли викручуєш на максимум то трішки шумлять, можливо із за магнітоли що вона слабенька але нічого все чітко і якісно працює. Надаю перевагу встановленню колонок дуже чітко зайшли та найшли своє місце, здивувало що доставили мені їх за 1 день. Дуже вдячний компанії SHEM та епіцентру за такі колонки. Тепер мій мерседес буде найкрутіший в Франківській області.
- Переваги:
- Стильні,Чутливість низьких частот, комплектація, якість.
- Недоліки:
- Немає






























































