Гарні але не дуже зручні.
- Переваги:
- Гарні, добре миються, витримують температуру, нормально брати все що має ручки -держаки але не кришки.
- Недоліки:
- Завеликий розмір- незручно лежать на руках, незручно знімати кришки з кастрюль зверху- важко схвачуються ці пімпочки (вибачте за смішне слово) .



























































