Біговели у Бучі

Відгуки: Біговели у Бучі

Мария

15.06.2026

Товаром цілком задоволена але ж з озвучкою щось не співпало

Переваги:
Якість товару
Недоліки:
Зазначено що озвучування буде українською а на справді лише зарубіжні пісні!

ГУЛЯЄВ

11.04.2026

Отличный беговел, покраска как у дорогой машины, стильный дизайн, правильная форма рамы и руля, руль сделан как на настоящем велосипеде - близко к раме (даже посадочные от велосипеда подходят), но руль максимум поднимается на 3см примерно (если нужно больше, то нужен беговел с большей рамой), не тяжелый, !!! удобная ручка тормоза (близко к рукоятке руля, как и должно быть), сам тормоз тоже сделан правильно - на заднем колесе. Купили ребенку на 4 года.

Переваги:
Супер беговел
Недоліки:
нет

Анна

24.07.2025

Сам біговел класний, дитині подобається, а от з музикою біда, то не включається кнопка, то сам починає грати в рандомний момент… хоча пройшло всього 7 днів, і 2 з них музика вже живе своїм життям 😔 Номер продавця Ігруля знайти не можу для звʼязку та вирішення проблеми

Переваги:
Сам біговел, що піднімається руль та сідло
Недоліки:
Музика яка нормально пропрацювала 5 днів..

Руслан

28.04.2025

Велобіг продавець LilBrand прислали з пошкодженями,колір не співпадає з замовленим,про заміну не попередили. Зв'язок з відправником відсутній. Безвідповідальність продавця затьмарює всі плюси товару.

Недоліки:
Велобіг прислали з пошкодженями,колір не співпадає з замовленим,про заміну не попередили

Татьяна

22.06.2024

хлюпкий, якщо товкнути сам проїде сантиметрів 50, колеса ледве крутяться, хороша тільки рама, все інше хлюпке, кріплення ззаду не тримається, постійно треба його вертати на місце, ставиться не рівномірно. Одним словом дитина від вас ніколи не втіче на ньому))), та і взагалі швидко не рушить при потребі, його швидкість прогулянковий крок! Є з чим порівнювати, то небо і земля! Жалкую, що придбала і заощадила!!!!!

Переваги:
0
Недоліки:
хлюпкий, якщо товкнути сам проїде сантиметрів 50, колеса ледве крутяться, хороша тільки рама, все інше хлюпке, кріплення ззаду не тримається, постійне треба його вертати на місце, ставиться не рівномірно. Одним словом дитина від вас ніколи не втіче на ньому, та і взагалі швидко не рушить при потребі! Є з чим порівнювати, то небо і земля! Жалкую, що заощадила!!!!!