На смак відчувається смак яєчного білка, пити можна
Протеин в Борисполе
Популярные запросы
Отзывы: Протеин в Борисполе
Не розумію як із замовлення від продавця TopNik, прийшло до поштомату і ціна з доставкою вийшла майже 800 грн
Купувала в офлайн магазині. Це жах. Звісно, що можна очікувати від такої ціни... В упаковці наче сухе молоко з крохмалем, та і на смак таке ж. Не розчиняється ні у воді ні в молоці, ні в теплій, ні в холодній рідині. Краще б іншого вітчизняного виробника взяла.
- Преимущества:
- Навіть не знаю що написати, мабуть ціна
- Недостатки:
- Смак, консистенція, розчинність
Дуже сподобався магазин. Замовлення підтвердили швидко, відправили без затримок. Товар прийшов у відмінному стані, все якісне і відповідає опису.
- Преимущества:
- приємні ціни, швидка обробка замовлення
- Недостатки:
- нема
я замовляла у продавця CONOR в банці а прийшло в пакеті
- Недостатки:
- пакет
Норм протеїн , але майте на увазі , що в нього специфічний смак , я його виключно у випічку додавала.
В цілому нормальний бюджетний протеїн, розмішується не супер але нормально, ароматизатор не супер дорогий але негативних емоцій не викликає, в цілому по співвідношенню ціна/якість/кількість дуже навіть непогано
- Преимущества:
- Нормальний по якості
- Недостатки:
- Немає мірної ложки, не дуже насичений смак
На смак полуниця зовсім не відчувається…. Наче дешевий порошок.Сумніваюсь в його ефективності!
Есть недостаток в виде пены, но она оседает за пару минут, очень вкусный. хоть в молоке, хоть в воде. недостатков нет
- Преимущества:
- вкусный, без химозного вкуса
Гарний протеїн, але має не буде виражений смак. Відчувається що в складі є кальцій. Живіт після нього не болить, думаю буду брати ще.




































































