Вітаю! Дуже довго реагували на замовлення, коли нарешті звязались, то я попросила надати реквізити для предоплати!) све оплатила, все прийняли, квітанцію надіслала, все підтвердли. В той же день зробили відправку, сьогодні приходжу за замовленням, а з мене требують гроші за товар!!)) тому що продавець вказав наложений платіж!! Ну круто так торгувати можна! по 2 рази оплату отрима=увати!! Саме образливе - на звязок ніхто не виходить! тупо мороз!! Ні коштів, ні товару!! Контора рулить!
- Переваги:
- відсутні!
- Недоліки:
- продавець жашливий!!!











































































