Отзывы об Эпицентре
- плохое обслуживание службой доставки
Доброго дня. Замовив у інтернет-магазині на магазин у Запоріжжі кросівки і футзальне взуття одного розміру. Кросівки підійшли, взуття замале. Таке буває нічого страшного. Було гарне обслуговування, можливість приміряти. У зв'язку з сумнівами який же замовляти порекомендували замовити 2 наступні розміри і один який підійде купити. Гарна порада- подякував. Зайшов в інтернет магазин, товар є, але..Але доставки цього товару у магазин Епіцентру у Запоріжжі немає. Подзвонив на гарячу лінію щоб з'ясувати чому так,замовляв же 3 дні тому. З'ясувалось що товар знаходиться у магазинах у Тернополі і Одесі,а прямих переміщень товару з цих міст у Запоріжжя немає. Вслухайтесь. Тобто потрібно замовляти тільки через служби доставки з додатковою оплатою. Коли замовлення на пару тисяч то плюс 200-250 гривень мають значення, а ще й коли сумніви і потрібно замовити кілька розмірів. Простіше пошукати на місці ще й ціна вирівнюється. Тому відмовився від покупки у цьому інтернет магазині. Питання: невже для логістів компанії це настільки складне завдання - перемістити через Київ у своїй же мережі магазинів товар, якщо покупець готовий чекати і тиждень? Скільки таких замовлень по пару тисяч(а загалом десятки-сотні тисяч) мережа втрачає щодня із-за того що хтось не хоче допрацювати на своєму місці - це загадка яку можливо розгадає керівництво, якщо захоче.
- больше акций
Приобрела в эпицентре (Одесса, 7 км) плитку. Предварительно пришла ознакомиться с продукцией, подошел молодой человек, предложил ознакомить меня с товаром, имеющемся в наличии и с возможность взять любое количество плитки а не только упаковками. Я предупредила, что пока покупать не буду и тем не менее менеджер все мне показал. На следующий день я приехала уже с целью купить плитку и, естественно, уже обратилась к тому же менеджеру. Зовут его Асаулов Василий. Хочу поблагодарить молодого человека за качественное обслуживание, вежливость и предупредительность в общении с клиентами.
- обслуживание на касе
Придбав гідромасажний бокс.Вперше пишу відгук про обслуговування, оскільки був приємно здивований рівнем кваліфікованості консультанта. Менеджера Юрія з відділу сантехніка. Лишаю оцінку "відмінно". Дуже доступно і швидко допомогли з вибором і який кращий варіант. Ввічлеве і добросовісне обслуговування. Рекомендую. Дуже дякую Юрію а також Сергію та Івану . Приємне спілкування, кваліфікована допомога, зробили усе, що від них залежало. Дуже дякую, побільше таких продавців Епіцентру!
- Не якісний товар
Купляли в Епіцентрі електрочайник на подарунок Тефаль. Чайник виявився бракований. Привезли чайник в термін до 10 днів. Замінити ніхто і не збирався. Бо ним користувались. А як побачити , що він бракованмй не користувавшись? Ніхто б його не привіз, якщо б він був справний. Чому гарантія не працює? Обслуговування в магазині погане, товар не якісний,
- Львовский район, с. Сокольники, ул. Зубровская, 274.6
- Днепровский район, территория Петриковского п/с, 14-й км автодороги Каменское — Петриковка — Магдалиновка, 14.6
- Киев, ул. Полярная, 20-Д4.2
- Киев, Днепровская наб., 13-В4.2
- Киев, ул. Братиславская, 114.1
Відгуки про компанію Епіцентр
На цій сторінці Ви можете залишити відгуки про компанію Епіцентр, поділитися своєю думкою про товар, надані послуги та отримати зворотній зв'язок. Ми постійно працюємо над поліпшенням якості сервісу, тому просимо всі клієнтів оцінити основні показники:
- зручність замовлення;
- швидкість обробки;
- роботу оператора;
- доставку і видачу товару;
- асортимент каталогу.
Залишаючи розгорнутий коментар, Ви ділитеся своїм призначеним для користувача досвідом. Це допомагає іншим покупцям обрати товар, що відповідає їх потребам. Описуючи плюси і мінуси, які виявляються в процесі експлуатації, Ви допомагаєте нам підвищити релевантність кожної пропозиції.
Для компанії Епіцентр відгуки покупців є важливим каналом комунікації, який допомагає робити сервіс кращим, а співробітництво більш ефективним.