Отзывы об Эпицентре
- обслуживание в торговом зале
Доброго дня. Вчора 07.07.2023 здійснювала покупку керхера в Червонограді, надзвичайно вражена цим епіцентром. Чистота, порядок, все вискладане, для порівняння була пів року назад в Луцьку, та одного разу у Львові у ваших торгових маркетах, це трохи інше! Зокрема я була на ряді з автомобільним, господарським оснащенням, то вискладане від найменшого до найбільшого, від рукавиць, чи пахнючки до машини, до шуруповета. Також дякую вам, за хороше ставлення персоналу, коли я сказала продавцю Богдану, що хочу придбати керхер, але не сильно розуміюсь, у всіх характеристиках, він не вагаючись «розклав все по поличках», не було оцього так би мовити, переливання з пустого в порожнє, або як часто буває консультанти розказують щось, аби продати і не зважають на клієнта! Цього не було. Хлопець доступно і зрозуміло пояснив в чому переваги, саме тієї моделі, що мені сподобалась, я залишилась дуже задоволеною, тішить, що досі є люди в сфері обслуговування, продавці, котрі «горять» своєю роботою. Обов’язково завітаю до вас ще) дякую вам)
- плохое обслуживание на касе
В мене на касі не прийняли трохи зношену купюру. Національний банк дозволяє розрахунок такими купюрами. У вас що своя країна???
- Невідповідність цін
Доброго дня! Хочу поділитися тим неприємним здивуванням, яке я отримала сьогодні від відвідування Епіцентру. Із 8 товарів на 6 ціна на касі при розрахунку не відповідала вказаній на ціннику. Це жах! На що розраховано? Що людина не зверне увагу, заплатить на 40% більше і все всім зійде з рук!!!! Гадаю що тепер мої покупки будуть здійснюватися в іншому машазині!
- плохое обслуживание в торговом зале
Консультанти в цьому торговому центрі-це просто жах! Купувала вчора одну розетку то було стільки фиркання та закатування очей, як ніби я не клієнт, а якийсь прищ на одному місці. Таке враження, що я потривожила акціонерів Епіцентра заради однієї розетки.Коли зайшла у відділ консультанти голосно і емоційно обговорювали попереднього покупця, лише стажер достойно себе поводив. За додаткові питання не коректні ухмилки на обличчі, ну “камон” хлопці та дівчата ви ж не на біржі золото продаєте, прийшли на роботу обслуговувати покупців-то робіть це, якщо й без задоволення, то хоть без цих гримас на обличчі! Подібна ситуація ще була в цьому ж ТЦ, коли декілька років назад придивлялись ламінат в кімнату 30 метрів, подібні гримаси та не задоволення від консультантів, мабуть того що не велике замовлення. Прошу адміністрацію звернути увагу на подібне обслуговування та прийняти міри! Доречі в Новій лінії в Чабанах, консультанти гарно консультують і відповідають на всі питання.
- Львовский район, с. Сокольники, ул. Зубровская, 274.6
- Днепровский район, территория Петриковского п/с, 14-й км автодороги Каменское — Петриковка — Магдалиновка, 14.6
- Киев, ул. Полярная, 20-Д4.2
- Киев, Днепровская наб., 13-В4.2
- Киев, ул. Братиславская, 114.1
Відгуки про компанію Епіцентр
На цій сторінці Ви можете залишити відгуки про компанію Епіцентр, поділитися своєю думкою про товар, надані послуги та отримати зворотній зв'язок. Ми постійно працюємо над поліпшенням якості сервісу, тому просимо всі клієнтів оцінити основні показники:
- зручність замовлення;
- швидкість обробки;
- роботу оператора;
- доставку і видачу товару;
- асортимент каталогу.
Залишаючи розгорнутий коментар, Ви ділитеся своїм призначеним для користувача досвідом. Це допомагає іншим покупцям обрати товар, що відповідає їх потребам. Описуючи плюси і мінуси, які виявляються в процесі експлуатації, Ви допомагаєте нам підвищити релевантність кожної пропозиції.
Для компанії Епіцентр відгуки покупців є важливим каналом комунікації, який допомагає робити сервіс кращим, а співробітництво більш ефективним.