Безкоштовна адресна доставка та підйом на поверх акційних телевізорів

Другие акции
  • Все товары (655)
  • Условия акции

Все товары акции

Сортировать
  • дешевые
  • дорогие
  • популярные
  • доступно к самовывозу
Фильтровать
Продавец

Условия акции

Пропозиція діє з 1 грудня 2023 року до 31 грудня 2024 року

  1. Замовляй акційний товар на сайті epicentrk.ua*.
  2. Обирай одну із запропонованих опцій доставки:
  • самовивіз із відділень поштових операторів **;
  • адресна доставка власною службою доставки інтернет-магазину (окрім доставки точно до часу) + безкоштовний підйом товару на поверх, в квартиру, будинок.***

*Під безкоштовною доставкою мається на увазі отримання економії в розмірі вартості обраного способу доставки. Безкоштовна доставка здійснюється за умови замовлення виключно акційних товарів.

У випадку наявності в замовленні будь-яких інших товарів, вартість доставки замовлення розраховується відповідно до умов, які містяться за посиланням epicentrk.ua/ua/info/delivery/

Обмін товару та розірвання договору купівлі-продажу якісних товарів протягом 14 днів здійснюється за ціною вказаною у чеку.

**Служби доставки поштових операторів забезпечують доставку придбаних товарів відповідно до власних затверджених умов/строків здійснення доставки.

***Мається на увазі безкоштовна доставка за вказаною адресою.

Під безкоштовними підйомом мається на увазі отримання економії в розмірі вартості підйому акційного товару на поверх, в квартиру, будинок. Безкоштовний підйом товару здійснюється за умови замовлення виключно акційних товарів, які представлені на сторінці акції.

Кількість товару обмежена.ТОВ «Епіцентр К» залишає за собою право змінювати ціни в період дії пропозиції.

Якщо товар за цією пропозицією бере участь в іншій акції або на нього в магазині встановлено окрему економію, то покупець повинен обрати, на яких умовах він придбає даний товар.

Маєте запитання? Скористайтеся номером телефону гарячої лінії 0 800 20 27 27. Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та lifecell у межах України безкоштовні.

Узнавайте о новых акциях первыми!
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях!