Купляв під косметичний ремонт в майстерні, покривав нею все: стіни та навіть підлогу. Нормальна фарба. За свої гроші не маю абсолютно ніяких претензій. У відгуках пишуть, що хтось 5 разів покривав поверхню. Можливо якщо по якомусь коліру це робити, то треба. Але в мене по шпаклівці або штукатурці (трохи темний сірий колір) лягла дуже добре з першого разу. Я робив два шари, в деяких місцях навіть 3 шари. Але все ж я трохи розбавляв водою, бо вона загуста була для мене. Ну й в мене проста був запас, то я вже вимазував все відро, щоб вона не стояла. Якщо взагалі не розбавляти, то мені здається я б максимум 2 шари робив, а може й один. На шпаклівку вона краще за все лягає в мене. Загалом фарба лягала дуже добре. Вона в мене трохи мазалася якщо рукою по стіні поводити через день, є легенькі білі сліди на пальцях. Можливо не до кінця висохла… мені кажуть що на повне висихання понад тиждень треба почекати. А можливо це всі фарби на водній основі? Я не знаю. В цілому за свої гроші все дуже добре. Для квартири я б можливо пошукав щось дорожче, щоб можна було мити стіни. Ця фарба досить легко змивається водою. Але для майстерні мені цього цілком було достатньо. Я не знаю чи це найкраще за свої гроші. Як на мене, цілком, якщо вам треба щось дешеве. Візьму ще раз, якщо треба буде десь щось домалювати.
- Преимущества:
- Ціна
- Недостатки:
- Не помітив. Бажано кілька шарів, але це залежить від поверхні.



















































































































