товар викупив все ок
- Переваги:
- все норм в товарі
товар викупив все ок
раз закрутив рав відкрутив і різьби немає
Там резьба закручивая которую ничего не происходит , ничего не распирается, потом будто нет второй части которая давит на расплрную часть Это просто шпилька с гайкой !!
Можно ли использовать профилем steko
Взяв 6 анкерів щоб прикрутити стовпа до плити, не встиг навіть нормально затягнути як три з шести анкерів позривало різьби (я не Шварцнегер)
Не думайте навіть його брати в руки. Якості немає. В руках ламається, закрутити нереально.
Самий правильний елемент кріплення металічного каркасу г/к до бетонної стелі !
Можна брати
Можна брати