Отзывы об Эпицентре
- плохое обслуживание в торговом зале
29.11 близько 10 години прийшов за товаром по безготівці - і застряг в сантехніці майже на дві години! Юлія Грущинська -робила вигляд що шукає товар 5-10 хвилин - і півтори години морочила мені голову!!! Я дуже зайнята - шукати не буду, його немає, в мене багато справ! Приїхав хлопчина - і за хвилину знайшов мені товар! Дві години витрачено даремно! Таке відношення тут вперше! Головне що покурити вона встигла декілька разів! Запах жахливий!!! Нехоче працювати з людьми - нехай не працює!
- ассортимент
- обслуживание в торговом зале
Вже багато разів користуюсь послугами і товарами цьюго віділу. Вдячні за роботу продавцю-консультанту Ганні,яка завжди рада бачити покупців і допомогти в підборі товарів,гарно знає асортимент .
- плохое обслуживание в торговом зале
Хотіла придбати банкетку, вішалку для одягу і пуф. Попросила щоб мені вивезли на касу, як раніше завжди було. Сказали продавці на відділі, що магазин самообслуговування і я повинна сама це тягти все, звернулась до адміністратора (вона сказала, що магазин самообслуговування). Не розумію як дівчина повинна тягти меблі на касу, ладно був би тільки пуф. Хотіла ще й кровать придбати, але не розумію як дотягнути до каси, з своїми грузчиками треба туди ходити? - питаю в адміна, а вона каже нічим не можу допомогти, повинні самі. Дуже не приємно. Набрала на гарячу лінію. Відповіли теж саме, що сама повинна тягти навіть меблі, бо магазин самообслуговування. Завжди цей магазин був в пріоритеті, чи закупки додому і як в квартирі ремонт робили, все там купували, тепер взагалі не хочу туди ходити - противно. Завжди все важке вивозили на касу. А сьогодні шок. Перший раз в житті скаржилась, думала скажуть вибачте, зараз врегулюємо і хтось вивезе, а виходить ні, на своєму «горбу». Дуже класна коієнтоорінтованість.
- Спочатку підтверджують замовлення потім відміняють
Було придбано товар (оплатою частинами), оператор підтвердив і погодив зі мною замовлення, після цього пройшов перший платіж, На наступний день дзвонить оператор і каже що вже товара нібито немає, хоча на сайті «висів» і після відміни також «висів» статус - в наявності. Наразі пише що товар доступний лише в двух магазинах, а оскільки ці міста далеко від мого, мабуть їм напряжно просто було займатись переміщенням. Шкода, не так вже й часто замовляю інтернет замовленнями й то якийсь негативний досвід. Буду чекати поки колись товар з‘явиться в магазі мого міста де завжди хороші і привітні продавці. ПС. Доречі ідентичний товар було зарезервовано в іншому конкурентному магазі, просто не в тому що хотів кольорі, після підтвердження замовлення резерв зняв, а потім коли й тут відмінили то вже й там провтикав ))
- Львовский район, с. Сокольники, ул. Зубровская, 274.6
- Днепровский район, территория Петриковского п/с, 14-й км автодороги Каменское — Петриковка — Магдалиновка, 14.6
- Киев, ул. Полярная, 20-Д4.2
- Киев, Днепровская наб., 13-В4.2
- Киев, ул. Братиславская, 114.1
Відгуки про компанію Епіцентр
На цій сторінці Ви можете залишити відгуки про компанію Епіцентр, поділитися своєю думкою про товар, надані послуги та отримати зворотній зв'язок. Ми постійно працюємо над поліпшенням якості сервісу, тому просимо всі клієнтів оцінити основні показники:
- зручність замовлення;
- швидкість обробки;
- роботу оператора;
- доставку і видачу товару;
- асортимент каталогу.
Залишаючи розгорнутий коментар, Ви ділитеся своїм призначеним для користувача досвідом. Це допомагає іншим покупцям обрати товар, що відповідає їх потребам. Описуючи плюси і мінуси, які виявляються в процесі експлуатації, Ви допомагаєте нам підвищити релевантність кожної пропозиції.
Для компанії Епіцентр відгуки покупців є важливим каналом комунікації, який допомагає робити сервіс кращим, а співробітництво більш ефективним.