Отзывы об Эпицентре
- Відсутність цінників.
26.12 відвідувала Епіцентр на Братиславській , дуже гарний ,оновлений магазин,гарний асортимент товару та ввічливі консультанти. Мене дуже засмучує те,що працівники маркету зовсім не слідкують за цінниками,їх або немає,або не співпадають ціни. Зайшла купити килим в ванну і була шокована, на більшість килимів, відсутні цінники, на штора теж не знайшла, на поличках теж 0 ну і так далі.... продавець зайнятий з іншими покупцями. Що мене здивувало, він взагалі один на декілька рядів, такий великий відділ і він сам. Шукала сканер, щоб глянути ціну,не знайшла, скажіть ,як так? Чому в такому маркеті відсутній сканер????? Як мені,людині,яка хоче отримати товар, на якому відсутній цінник ,дізнатися його вартість???? Це великий мінус Епіцентру.
- улучшить обслуживание на касе
Добрий день! Робили покупку м'якої іграшки, Суботу. Хочу зробити зауваження на якість обслуговування в відділі іграшок на 2 поверсі. Дівчина яка знаходиться на касі, світла, довге волосся. Дуже не приємна. Обслуговування на рівні, нащо ви прийшли до мене додому. Не привіталася, одразу каже- пакет? Потім мовчки сканує товар і каже ціну. Розраховувалися готівкою, вона попросила 20 грн, в нас не було, нащо вона дуже с неприємним лицем почала з каси доставати гроші. Мовчки віддала і все. Ні привітання ні допобачення!!!!! І це жінка яка працює в відділі іграшок. Наступного разу піду на 1 поверх до касс, де обслуговування набагато приємніше. Прийміть будь ласка міри і проведіть бесіду, щоб покупці не виходили з відділу , як начебто вломилися до касира додому. Дуже не приємно.
- плохое обслуживание в торговом зале
Вітаю, дуже розчарували правила на food маркеті. Зайняти місце ти не можеш, адже сісти за столик ти маєш тільки з купленою їжею. Тобто ти з верхнім одягом сумками маєш стояти в черзі, а потім з розносом ти блукаєш між столами, щоб знайти собі місце. Тобто будьте готові, що будете їсти стоячи, тримаючи свої речі та їжу.
- Сомельє в алкогольному відділі
Крутий підбір напоїв по смакових вподобань, а також крутий підбір по фото, як на подарунок так і для себе. Чоловік знає свою справу на всі сто%!!! Знає дуже багато речей і підбирає саме то, що потрібно (смак, вигляд, ціна і т.д.)!!!! Рекомендую до нього звертатися, якщо хочеш щось смачного і нового, а також ідельно вміє підбирати на подарунок.
- Львовский район, с. Сокольники, ул. Зубровская, 274.6
- Днепровский район, территория Петриковского п/с, 14-й км автодороги Каменское — Петриковка — Магдалиновка, 14.6
- Киев, ул. Полярная, 20-Д4.2
- Киев, Днепровская наб., 13-В4.2
- Киев, ул. Братиславская, 114.1
Відгуки про компанію Епіцентр
На цій сторінці Ви можете залишити відгуки про компанію Епіцентр, поділитися своєю думкою про товар, надані послуги та отримати зворотній зв'язок. Ми постійно працюємо над поліпшенням якості сервісу, тому просимо всі клієнтів оцінити основні показники:
- зручність замовлення;
- швидкість обробки;
- роботу оператора;
- доставку і видачу товару;
- асортимент каталогу.
Залишаючи розгорнутий коментар, Ви ділитеся своїм призначеним для користувача досвідом. Це допомагає іншим покупцям обрати товар, що відповідає їх потребам. Описуючи плюси і мінуси, які виявляються в процесі експлуатації, Ви допомагаєте нам підвищити релевантність кожної пропозиції.
Для компанії Епіцентр відгуки покупців є важливим каналом комунікації, який допомагає робити сервіс кращим, а співробітництво більш ефективним.