Отзывы об Эпицентре
- плохое обслуживание в торговом зале
Незадовільне відношення продавців у відділі "Сад, город" по вул. С.Бандери 11а до покупця. 05.06.2024 приблизно 17-00 шукали продавця по відділу хвилин 20. Хотіли придбати гойдалку, нам вивезли запаковану коробку, оглянути товар не дозволили. На зауваження відіслали до керівництва. Після такого поїхали на віл Полярна, там зовсім інше відношення, все оформули, придбали з задоволенням. Не раджу магазин на вул.С.Бандери 11а.
- обслуживание на касе
ДІВЧИНА НА КАСІ НАСТІЛЬКИ ПОЗИТИВНА І КЛІЄНТООРІЄНТОВАНА, ЩО Я БУЛА ВРАЖЕНА РІВНЕМ СЕРВІСУ. У МЕНЕ РОЗРЯДИВСЯ ТЕЛЕФОН, А КОД ДО КАРТИ БУВ ОНОВЛЕНИЙ В ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ І ЦЕ БУВ ПЕРШИЙ РАЗ ВИКОРИСТАННЯ. ЗВІСНО Я ЙОГО ЩЕ НЕ ЗАПАМ'ЯТАЛА І ВЖЕ НАЛАШТУВАЛАСЯ ПОКИНУТИ ВСІ ПОКУПКИ І ЙТИ З НІ ЧИМ, АЛЕ ЮЛІЯ, ЯКА ПРАЦЮВАЛА НА ПЕРШІЙ КАСІ У ВІННИЦЬКОМУ ЕПІЦЕНТРІ НА БАТОЗЬСЬКІЙ ЗАПРОПОНУВАЛА ЗАРЯДКУ ДО ТЕЛЕФОНУ, ПІДБАДЬОРИЛА ЗІ СЛОВАМИ "В ЕПІЦЕНТРІ Є ВСЕ, ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ КЛІЄНТА". ПРОПОНУЮ ВІДЗНАЧИТИ ЗРАЗКОВУ ПРАЦІВНИЦЮ ПРИ МОЖЛИВОСТІ. ДУЖЕ ПРИЄМНО, ЩО УКРАЇНЦІ ТРИМАЮТЬСЯ І РОБЛЯТЬ ВСЕ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ І СЕРВІСУ І ПРИЄМНОГО СПІЛКУВАННЯ.
- улучшить программу Выгода
Добрий день, була в магазині 3 червня, потрібно було купити крісло... Залишилися приємні враження від візиту та покупки. Хоча на центрі видачі вказано, що час очікування товару може бути до однієї години, своє замовлення отримала майже миттєво, дякую співробітнику Івану за таку оперативність та якісне обслуговування.
- плохое качество неторговых сервисов (туалет, паркинг, прочее)
Епіцентр на Братиславській заважає жити звичайним українцям. Генератор працює настільки гучно, що чутно в сусідні будинки. Якщо вдень це ще якось можна терпіти, то вночі просто неможливо спати. Прошу розглянути можливість переміщення генератору на іншу сторону - ближче до дороги, а не будинків мешканців.
- Львовский район, с. Сокольники, ул. Зубровская, 274.6
- Днепровский район, территория Петриковского п/с, 14-й км автодороги Каменское — Петриковка — Магдалиновка, 14.6
- Киев, ул. Полярная, 20-Д4.2
- Киев, Днепровская наб., 13-В4.2
- Киев, ул. Братиславская, 114.1
Відгуки про компанію Епіцентр
На цій сторінці Ви можете залишити відгуки про компанію Епіцентр, поділитися своєю думкою про товар, надані послуги та отримати зворотній зв'язок. Ми постійно працюємо над поліпшенням якості сервісу, тому просимо всі клієнтів оцінити основні показники:
- зручність замовлення;
- швидкість обробки;
- роботу оператора;
- доставку і видачу товару;
- асортимент каталогу.
Залишаючи розгорнутий коментар, Ви ділитеся своїм призначеним для користувача досвідом. Це допомагає іншим покупцям обрати товар, що відповідає їх потребам. Описуючи плюси і мінуси, які виявляються в процесі експлуатації, Ви допомагаєте нам підвищити релевантність кожної пропозиції.
Для компанії Епіцентр відгуки покупців є важливим каналом комунікації, який допомагає робити сервіс кращим, а співробітництво більш ефективним.