Краща ціна на товари Центру меблів Grand

Другие акции
  • Условия акции
  • Все товары (466)

Мережа Епіцентр почала розвиток нового формату магазинів під брендом Центр меблів Grand. Вчетверо більші за стандартні Центри меблів магазини дозволять компанії розпочати роботу в нових для себе нішах - середньому та преміальному.


Перший Центр меблів Grand відкрився 2 грудня минулого року в столичному ТЦ Епіцентр на вул. Полярній, 20-Д. Він займає площу в 15 000 кв. м, що майже вчетверо більше за стандартні Центри меблів компанії у великих містах. Для порівняння, приблизно таку ж площу займав увесь перший Епіцентр, який відкрився у Києві в 2003 році.

У новому магазині компанія продає не тільки вже готову продукцію, але й меблі під замовлення. Також компанія запровадила нову для України модель торгівлі - продаж інтер’єрів під ключ (меблі з декором, картинами, килимами тощо).

Великий акцент у Центр Меблів Grand зроблено на сервісній складовій. Значно зросла кількість фахового персоналу. А представлені в магазині бренди надають своїх торгових представників, які якнайкраще розуміються на товарі та можуть професійно консультувати клієнтів.

Торговий простір нового магазину розділений на чотири великі зони: Market (готові меблі сегменту мас-маркет), Family (меблі середнього цінового сегменту для всієї сім’ї), Custom (меблі під замовлення) та Design (готові інтер’єри). Кожна з цих зон виділена окремим кольором, а інтуїтивно зрозуміла навігація допомагає відвідувачам швидко знайти необхідний відділ і товар.


“В подальшому ми плануємо розвивати такий формат в усіх найбільших містах України, відкривши ще 4 Центри Меблів Grand у Харкові, Львові, Дніпрі та Одесі. На сьогодні компанія є найбільшим продавцем меблів в Україні з часткою до 10%. Проте в перспективі найближчих 3-5 років ми плануємо подвоїти свої продажі як за рахунок відкриття нових форматів магазинів, так і завдяки виходу в нові цінові сегменти”, – говорить директор напрямку «Меблі» компанії «Епіцентр К» Олександр Лук’янченко.


У період з 01.03 до 31.08.2024 ви можете придбати меблі за кращою ціною!

Кількість товару обмежена.

ТОВ «Епіцентр К» залишає за собою право змінювати ціни в період дії пропозиції.

Якщо товар за цією пропозицією бере участь в іншій акції або на нього в магазині встановлено окрему економію, то покупець повинен обрати, на яких умовах він придбає цей товар. Маєте запитання?

Скористайтеся номером телефону гарячої лінії 0 800 20 27 27.

Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та lifecell у межах України безкоштовні.


Все товары акции

Сортировать
  • дешевые
  • дорогие
  • популярные
  • доступно к самовывозу
Фильтровать
Продавец
  • Электроника
  • Мебель