Безкоштовна доставка та підйом побутової техніки при купівлі від 2000 грн.

Другие акции

Акційна пропозиція діє з 1 липня до 31 липня 2024 року.

Замовляй велику побутову та вбудовувану техніку від 2000 грн на сайті epicentrk.ua*.

Обирай одну із запропонованих опцій доставки:

1. Самовивіз із відділень поштових операторів **;

2. Адресна доставка власною службою доставки інтернет-магазину (окрім доставки точно до часу) + безкоштовний підйом товару на поверх, в квартиру, будинок.***

*Під безкоштовною доставкою мається на увазі отримання економії в розмірі вартості обраного способу доставки. Безкоштовна доставка здійснюється на товари великої та вбудованої техніки вартості від 2000 грн. та вагою до 100 кг. У випадку наявності в замовленні будь-яких інших товарів, вартість доставки замовлення розраховується відповідно до умов, які містяться за посиланням epicentrk.ua/ua/info/delivery//.

Обмін товару та розірвання договору купівлі-продажу якісних товарів протягом 14 днів здійснюється за ціною вказаною у чеку.

**Служби доставки поштових операторів забезпечують доставку придбаних товарів відповідно до власних затверджених умов/строків здійснення доставки.

***Мається на увазі безкоштовна доставка за вказаною адресою. Під безкоштовними підйомом мається на увазі отримання економії в розмірі вартості підйому акційного товару на поверх, в квартиру, будинок.

ТОВ «Епіцентр К» залишає за собою право змінювати ціни в період дії пропозиції.

Якщо товар за цією пропозицією бере участь в іншій акції або на нього в магазині встановлено окрему економію, то покупець повинен обрати, на яких умовах він придбає цей товар. Маєте запитання? Скористайтеся номером телефону гарячої лінії 0 800 20 27 27. Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та lifecell у межах України безкоштовні.

Узнавайте о новых акциях первыми!
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях!