Велосипед Dorozhnik 26" 17"(43 см) RUBY OPS-D-26-203 темно-синій
залишити відгук
- Основна інформація
- Характеристики
- Написати відгук про товар
Немає в наявності
КОД 003399576
Переглянути схожі моделі в категорії:
Велосипеди DorozhnikПродавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
- Категорія:
- Тип:
- ригід
- Діаметр коліс, дюйми:
- 26
- Розмір рами:
- 17"(43 см)
- Клас:
- міський
- фікс (fixed gear)
- Зріст:
- Гарантія:
- 18 міс.
Всі характеристики
- Транспортувальний стан:
- розібраний
- Обмін та повернення:
- 14 днів з дня покупки
- Задній перемикач:
- Shimano
- Категорія:
- Туризм і активний відпочинок
- Велоспорт
- Додаткові характеристики:
- підніжка (опорна стійка); повнорозмірні брудозахисні крила
- Стать:
- жіночі
Технічні особливості
- Розмір рами:
- 17"(43 см)
- Матеріал рами:
- алюміній
- Тип рами:
- низька (жіноча)
- відкрита
- Діаметр коліс, дюйми:
- 26
- Ободи:
- Двустенный, алюминиевый противоударный обод 14G 36H
- Покришки:
- Wanda 26*2.0, дорожный протектор
- Кількість швидкостей:
- 7
- Касета:
- Shimano TZ500-7, 7K трещетка
- Каретка:
- Картридж, с пыле-влагозащитой
- Задні гальма:
- ободні
- Передні гальма:
- ободні
- Гальмівні ручки:
- Резина
- Винос:
- сталь, регулируемый по высоте
- Кермо:
- сталь, хромированный, North Road, 560мм
- Максимальне навантаження:
- до 110 кг
- Вилка:
- сталь, жесткая
- Втулка передня:
- Втулка задня:
- Шатуни:
- сталь, под квадрат, 36Т
- Ланцюг:
- KMC Z-7
- Педалі:
- пластикові платформи с зацепами, на шариковом подшипнике
- Сидіння:
- комфортное с пружинами
- Багажник:
- сталь
- трубчатий
- посилений
- Вага:
- 14,4 г
Додаткова інформація
- Модельний ряд:
- Колір виробника:
- темно-синій
- Оснащення:
- з багажником
- з дзвоником
- Країна-виробник:
- Україна
- Гарантія:
- 18 міс.
Комплектація
- Комплектація:
- велосипед
- підніжка (опорна стійка)
- повнорозмірні брудозахисні крила
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки- Упаковка №1 (ВхШхГ):
- 750x1440x220 мм
- Вага упаковки №1:
Написати відгук про товар
1(0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
залишити відгук