раніше робили краще, майже ідеально рівна була, а тепер як лінза, вклав 86м2 і жодної не побив,(гумовим молотком пристукував), а тут 4 пачки і одна штука лопнула
- Преимущества:
- колір ідентичний що 1,5 роки тому брали, що зараз
- Недостатки:
- нова плитка з поганою геометрією, крива, але 600мм*600мм чітко





