Перфоратор Metabo KH18LTX24 601712510
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Перфоратор Metabo KH18LTX24 601712510 - фото 1
Перфоратор Metabo KH18LTX24 601712510 - фото 2
youtube
Немає в наявності
КОД 20111842
Перфоратори
Переглянути схожі моделі в категорії:
Перфоратори
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Metabo
Призначення інструмента:
професійний
Напруга:
18,0 В
Кількість батарей:
2
Тип патрона:
SDS-plus
Енергія удару:
2,1 Дж
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Бренд:
Metabo
Вид живлення:
акумуляторний
Призначення інструмента:
професійний
Тип патрона:
SDS-plus
Компонування:
горизонтальне
Мінімальне число обертів (холостий хід):
0 об./хв
Max число обертів (холостий хід):
Частота ударів:
Енергія удару:
2,1 Дж
Живлення
Напруга живлення:
18 В
Акумулятор
Напруга:
18,0 В
Ємність акумулятора:
4,0 A·год
Тип акумулятора:
Li-ion
Кількість батарей:
2
Додаткова інформація
Країна-виробник:
Китай
Розмір та вага
Вага:
2,6 кг
Комплектація
Комплектація:
  • metaBOX 165 L
  • Перформатор
  • Дополнительная рукоятка
  • Ограничитель глубины сверления
  • 2 аккумуляторных блока Li-Power (18 В / 4,0 А*ч)
  • Документація
  • Зарядное устройство для ASC 55 "AIR COOLED"
Упаковка:
валіза пластикова
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
80x400x400 мм