Панове, з вашого дозволу, я дещо повідомлю. ЗАтверджувач має бути свіжий: 1) прозорого або трішки трішки жовтенького кольору. 2) пропорціі змішування з смолою ебокси - 1 частина отверджувача до десяти частини смоли, або 7 частин смоли до 1 частини отверджувача, або 5 частин смоли до 1 частини отверджувача. Велика кількість отверджувача у міксі гарантує твердість, крихкість та сцеплення з поверхнею. Зменьшуючі кількість отверджувача у міксі, збільшується пружність та зменшується крихкість. 3) Номінальна пропорція 1 отверджувач до 5 смоли.Старого отверджувача, або який дуже жовтий, потрібно додавати багато більше, можна 50% на 50%, що відносно не робить зьєднання міцнішим та твердішим - відностно нового (або прозорого) отверджувача. У мене були практичні факти, коли отведжуавач 50 % на 50% у міксі - взагалі нічого не зклеів, клей був коричневого кольору, і часу відчистити каку заняло твою наліво, багато.
- Преимущества:
- Маэ міцність, твердість та пружність (не хрупкість)
- Недостатки:
- Хім. активний, має запах амміаку, отруйний (якщо вдихати довго).

