Загалом непогано, та й ціна хороша, трохи зам'який метал на торцях, але мені підійшли. Встановив у колесо велосипеда, замість стандартних насипних кульок. Поки що все відмінно. Відповідна "шпилька" та гайки + ці підшипники та трохи роботи , коштували набагато дешевше ніж спеціалізовані втулки.
- Преимущества:
- Ціна





























































